BrzydUla 2, odcinek 165: Marek wygarnie Uli, że mieszka w ich domu z innym facetem - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 165: Marek wygarnie Uli, że mieszka w ich domu z innym facetem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 165: Marek wygarnie Uli, że mieszka w ich domu z innym facetem - ZDJĘCIA

2021-09-16 20:02

W 165 odcinku "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) przypadkiem dowie się, że Ula (Julia Kamińska) sprowadziła do ich domu młodego mężczyznę. To Kuba (Jakub Rutkowski) w 165 odcinku "BrzydUla" 2 niechcący wygada się, że mieszka z nimi Kryspin (Patryk Pietrzak) z Bętowa. A Józef Cieplak (Marek Włodarczyk) potwierdzi zięciowi, że u jej córki nocuje inny facet. Mimo, że ojciec Uli będzie chciał jakoś załagodzić całą aferę, to Dobrzański nie zapanuje nad zazdrością. Awantura będzie wisiała w powietrzu gdy wygarnie żonie, że śpi u niej ktoś inny! Poznajcie szczegóły.

"BrzydUla" 2, odcinek 165 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Aż trudno uwierzyć, że w 165 odcinku "BrzydUla" 2 między Ulą i Markiem znów zacznie się psuć. Dopiero co Dobrzańscy nawiązali gorący romans, choć tak naprawdę wcale się nie pogodzili i nie wrócili do siebie, a już między nimi pojawią się kolejne niepowiedzenia, tajemnice, które zrodzą kolejne domysły, zazdrość i niepokój czy ich małżeństwo nie skończy się rozwodem. W 165 odcinku "BrzydUla" 2 Ula będzie miała żal do Marka, że bardzo skupia się na ratowaniu firmy, zamiast zająć się ważniejszą sprawą - ocaleniem ich związku. Sama nie będzie jednak robiła nic innego. Głównym tematem rozmów pary będzie kryzys w F&D, zdrajca wśród pracowników, który chce ich pogrążyć.

Nie przegap: BrzydUla 2. Nowy Marek zdobędzie serce Uli? Tak wygląda aktor, który będzie drugim Markiem. Wiadomo kto go zagra - ZDJĘCIE

Napięcie i stres w 165 odcinku "BrzydUla" 2 sprawią, że Marek straci zdolność trzeźwej oceny sytuacji panującej w domu. Wystarczy, że Kuba wspomni, że mieszka z nimi Kryspin, a Dobrzański już zacznie szaleć z zazdrości. Oczywiście umiejętnie to maskując. Od teścia Józefa w 165 odcinku "BrzydUla" 2 dowie się o obecności Kryspina w domu Uli i nie będzie mógł pojąć dlaczego jakiś młody chłopak śpi u jego żony. - Zwolnił pan miejsce, to się wprowadził! - oceni pani Dąbrowska (Elżbieta Jodłowska), która tą jedną uwagą doleje tylko oliwy do ognia.

- Co pani, pani Dąbrowska! On się nie wprowadził! Ula go przenocowuje po prostu! - wytłumaczy córkę Józef, ale sąsiadka Cieplaka z Rysiowa w 165 odcinku "BrzydUla" 2 dorzuci jeszcze swoje trzy grosze. - Właśnie mówię, że zwolniło się to wskoczył...

- Ale nic nie wskoczył! On z Bętowa przyjechał do Maćków! - ojciec Uli będzie desperacko jej bronił, ale cała sytuacja wyda się Markowi mocno podejrzana. - To dlaczego nie śpi u nich?

- Bo ten... Dajcie mi spokój! Co ja się będę tłumaczył! Uli zapytaj! - upomni zięcia Cieplak. W 165 odcinku "BrzydUla" 2 reakcja Marka podsunie pani Dąbrowskiej pewną myśl, którą od razu podzieli się w Józefem. - Mówię panu, oni jeszcze będą razem! On ją kocha! Od razu widać... Bo jest zazdrosny, a jak jest zazdrosny, to jest i miłość. On zaraz pojedzie do Uli i zrobi jej awanturę...

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 165: Ula pozna obrzydliwe zdanie Marka na jej temat. Dlatego nie wybaczy jej zdrady - ZDJĘCIA

Co prawda w 165 odcinku "BrzydUla" 2 Marek powstrzyma się przed zrobieniem Uli awantury, ale podczas rozmowy przez telefon w delikatny sposób wygarnie jej co o tym wszystkim myśli. Zacznie jednak od wnikliwego przesłuchania. - Ula, kogo ty tam nocujesz w domu?

- Ja?

- No nie wiesz kogo?

- A Kryspina!

- Nic nie mówiłaś...

- A tak jakoś... A to problem?

- Nie, no co ty, żaden problem. Tylko właśnie się dowiedziałem przypadkiem i zdziwiłem się, że nocuje u nas... Znaczy u ciebie, ale wiesz o co mi chodziło... - Marek w 165 odcinku "BrzydUla" 2 zacznie kręcić w swoich wyjaśnieniach. - Wiesz co to jest narzeczony Bożenki. Ona wyrzuciła go z domu, a on chce o nią zawalczyć...- I tak walczy u ciebie rozumiem?

- Marek, to jest chłopak z Bętowa, nie miał się gdzie podziać. Tobie to przeszkadza? - wytłumaczenia Uli w 165 odcinku "BrzydUla" zabrzmią wiarygodnie, ale nie będą satysfakcjonujące dla Marka. - No co ty! Jeśli tobie nie przeszkadza, to mnie również! - okłamie żonę, choć będzie szalał z zazdrości.

BrzydUla 2 odc. 161. Kryspin (Patryk Pietrzak), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 161. Kryspin (Patryk Pietrzak), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 165. Marek (Filip Bobek), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 165. Marek (Filip Bobek), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze