BrzydUla 2, odcinek 164: Ula nie wytrzyma dłużej z Markiem! Mieli się pogodzić, ale złamał przysięgę - ZDJĘCIA

2021-09-14 15:37
BrzydUla 2, odcinek 164: Ula nie wytrzyma dłużej z Markiem! Mieli się pogodzić, ale złamał przysięgę - ZDJĘCIA
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 164: Ula nie wytrzyma dłużej z Markiem! Mieli się pogodzić, ale złamał przysięgę - ZDJĘCIA

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) będzie gorączkowo czekała, aż Marek (Filip Bobek) udowodni, że mu na niej zależy i chociaż się odezwie... Tymczasem Dobrzański w 164 odcinku "BrzydUla 2" zajmie się wszystkim tylko nie żoną, o której zapomni. W końcu Ula nie wytrzyma zachowania męża i tego, że tylko ona wykonuje kroki ku pogodzeniu się. Wygarnie mu co o tym wszystkim myśli, ale będzie już wiadomo, że Marek złamał przysięgę... Dobrzańska zobaczy kolejną twarz męża i wcale jej się to nie spodoba.

"BrzydUla" 2, odcinek 165 - środa, 15.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Ula wyzna Ani (Monika Frączek) całą prawdę o romansowaniu z mężem. Chociaż mieli zostawić to dla siebie, będzie chciała poradzić się przyjaciółki.

- My z Markiem... - zacznie Ula w 164 odcinku "BrzydUla 2", ale Ania wejdzie jej w słowo. - Godzicie się? - zapyta ucieszona. - Skąd wiesz? Kurde, no właśnie... Właśnie nie jestem pewna... - wyzna Ula i doda, że Marek może i chce się godzić, ale bez większej rozmowy. Chociaż Dobrzańska będzie chodziła cały czas z telefonem, on nawet nie wyśle smsa. Dlatego też Ula nie wytrzyma i postanowi w końcu dorwać męża i z nim porozmawiać. Czy on sobie tego życzy, czy też nie.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3296: Beata zdradzi Pawła z Emilem. To on będzie ojcem jej dziecka? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Marek znajdzie dla Uli chwilę czasu. W mało intymnej atmosferze na korytarzu F&D, odbędzie się ich ważna rozmowa.

- Wiesz, wczoraj na terapii rozmawiałam o nas... - zacznie nieśmiało Ula w 164 odcinku "BrzydUla 2". - Proszę? Zawsze rozmawiasz o nas - przypomni Marek. - Tak, tylko widzisz, mieliśmy się godzić, nie? Powoli, ale konkretnie. Do spodu, naprawić wszystko, co było złe. Do ostatniej śrubki, prawda? - zapyta Dobrzańska. - Tak, no przecież oboje sobie przysięgaliśmy - skwituje Marek. - Jestem przekonany, że się pogodzimy - doda. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Iza przez rozwód z Marcinem sięgnie dna! Upije się do nieprzytomności i zdemoluje mieszkanie – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Ula uzna, że Marek złamał daną przysięgę. Nie stara się i nie angażuje się w godzenie się.

- Żeby się pogodzić pogodzić, musimy się godzić, a nie pracować razem, ratować firmę, szukać spisków, tylko godzić się - wyzna kobieta w 164 odcinku "BrzydUla 2". - Ula, godzę się. Dobrze nam razem? Sama wiesz, czego się boisz? - zapyta wprost Dobrzański. - Że zaczniemy się kochać, zanim się pogodzimy - skwituje Ula. 

Cała sytuacja między Dobrzańskimi wymknie się spod kontroli. Ula i Marek mają chyba inne oczekiwania od życia. Widocznie seks schadzki nie do końca ich scaliły. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze