BrzydUla 2, odcinek 164: Ula nie wytrzyma dłużej z Markiem! Mieli się pogodzić, ale złamał przysięgę - ZDJĘCIA

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 164: Ula nie wytrzyma dłużej z Markiem! Mieli się pogodzić, ale złamał przysięgę - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 164: Ula nie wytrzyma dłużej z Markiem! Mieli się pogodzić, ale złamał przysięgę - ZDJĘCIA

2021-09-14 15:37

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) będzie gorączkowo czekała, aż Marek (Filip Bobek) udowodni, że mu na niej zależy i chociaż się odezwie... Tymczasem Dobrzański w 164 odcinku "BrzydUla 2" zajmie się wszystkim tylko nie żoną, o której zapomni. W końcu Ula nie wytrzyma zachowania męża i tego, że tylko ona wykonuje kroki ku pogodzeniu się. Wygarnie mu co o tym wszystkim myśli, ale będzie już wiadomo, że Marek złamał przysięgę... Dobrzańska zobaczy kolejną twarz męża i wcale jej się to nie spodoba.

"BrzydUla" 2, odcinek 165 - środa, 15.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Ula wyzna Ani (Monika Frączek) całą prawdę o romansowaniu z mężem. Chociaż mieli zostawić to dla siebie, będzie chciała poradzić się przyjaciółki.

- My z Markiem... - zacznie Ula w 164 odcinku "BrzydUla 2", ale Ania wejdzie jej w słowo. - Godzicie się? - zapyta ucieszona. - Skąd wiesz? Kurde, no właśnie... Właśnie nie jestem pewna... - wyzna Ula i doda, że Marek może i chce się godzić, ale bez większej rozmowy. Chociaż Dobrzańska będzie chodziła cały czas z telefonem, on nawet nie wyśle smsa. Dlatego też Ula nie wytrzyma i postanowi w końcu dorwać męża i z nim porozmawiać. Czy on sobie tego życzy, czy też nie.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3296: Beata zdradzi Pawła z Emilem. To on będzie ojcem jej dziecka? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Marek znajdzie dla Uli chwilę czasu. W mało intymnej atmosferze na korytarzu F&D, odbędzie się ich ważna rozmowa.

- Wiesz, wczoraj na terapii rozmawiałam o nas... - zacznie nieśmiało Ula w 164 odcinku "BrzydUla 2". - Proszę? Zawsze rozmawiasz o nas - przypomni Marek. - Tak, tylko widzisz, mieliśmy się godzić, nie? Powoli, ale konkretnie. Do spodu, naprawić wszystko, co było złe. Do ostatniej śrubki, prawda? - zapyta Dobrzańska. - Tak, no przecież oboje sobie przysięgaliśmy - skwituje Marek. - Jestem przekonany, że się pogodzimy - doda. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Iza przez rozwód z Marcinem sięgnie dna! Upije się do nieprzytomności i zdemoluje mieszkanie – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 164 odcinku "BrzydUla 2" Ula uzna, że Marek złamał daną przysięgę. Nie stara się i nie angażuje się w godzenie się.

- Żeby się pogodzić pogodzić, musimy się godzić, a nie pracować razem, ratować firmę, szukać spisków, tylko godzić się - wyzna kobieta w 164 odcinku "BrzydUla 2". - Ula, godzę się. Dobrze nam razem? Sama wiesz, czego się boisz? - zapyta wprost Dobrzański. - Że zaczniemy się kochać, zanim się pogodzimy - skwituje Ula. 

Cała sytuacja między Dobrzańskimi wymknie się spod kontroli. Ula i Marek mają chyba inne oczekiwania od życia. Widocznie seks schadzki nie do końca ich scaliły. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze