BrzydUla 2, odcinek 162: Włamanie do Uli i Marka! Ich mieszkanie będzie w ruinie i tylko Józef zdemaskuje złodzieja

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 162: Włamanie do Uli i Marka! Ich mieszkanie będzie w ruinie i tylko Józef zdemaskuje złodzieja

BrzydUla 2, odcinek 162: Włamanie do Uli i Marka! Ich mieszkanie będzie w ruinie i tylko Józef zdemaskuje złodzieja - ZDJĘCIA

2021-09-10 14:43

W 162 odcinku "BrzydUla 2" Józef (Marek Włodarczyk) odkryje przerażającą prawdę o złodzieju, który grasuje po domu Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek)! Salon Dobrzańskich będzie w ruinie, ale małżeństwo nawet tego nie zarejestruje, bo zajmą się swoimi sprawami. Tylko przerażony Józef wezwie policję i pokaże dowody zbrodni. Spróbuje skontaktować się z córką, ale nikt mu nie pomoże w zdemaskowaniu złodzieja. Prawda okaże się okrutna, a Józef zrozumie, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 162 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 162 odcinku "BrzydUla 2" zdenerwowany Józef zawiadomi policję i przestępstwie, które zobaczy na własne oczy w domu Uli i Marka.

- Przecież tłumaczę panu, że wszedłem, patrzę, a tu telewizor zdjęty ze ściany, a w plecaku laptop gotowy do zabrania, a te coś tam grzebie. Ja miałem podobną sytuację, też taki gagatek, ale to nieważne. Złapałem co było pod ręką, walnąłem go w głowę, ale chyba za słabo, bo uciekł. Wie pan, żal mi się go trochę zrobiło... - powie rozemocjonowany Józef w 162 odcinku "BrzydUla 2". Senior mocno walnął w głowę podejrzanego chłopaka butelką, która rozbiła się na małe części, a podejrzany po prostu uciekł z przerażeniem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 162 odcinku "BrzydUla 2" do domu Uli i Marka przyjedzie wezwana przez Józefa policja i oceni całe zajście. 

- No i tu właśnie walnąłem go w głowę, a on tak dziwnie jakoś, bo upadł, krzyknął i uciekł. No nie goniłem go, bo po co. Zresztą kolano mnie boli. U nas było identycznie, też ukradli telewizor, laptopa, no tak jak tutaj - zacznie relacjonować zmartwiony Józef w 162 odcinku "BrzydUla 2", ale policjanci nie będą przekonani co do słuszności jego zeznań. Cała sprawa wyda się bardzo podejrzana, więc Józef zadzwoni w końcu do zajętej Uli.

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z M jak miłość? Nie mogła dłużej milczeć. To dlatego nie ma jej na planie!

- Posłuchaj, bo ja przyszedłem do was do domu i widzę, że telewizor jest zdjęty, a taki facet... - nie zdoła dokończyć Józef, bo Ula mu przerwie. - Kryspin - powie kobieta. - Kryspin, narzeczony Bożenki, poprosiłam go żeby naprawił - wyjaśni Ula. - Aha, no bo widzisz ja przyszedłem żeby naprawić ten telewizor, no bo wtedy mnie prosiłaś i myślałam, że... - Że to złodziej? Nie, to Kryspin. - Aha, no bo ja tego Kryspina walnąłem w łeb... - wykrztusi Józef i wszystko stanie się jasne, a Józefowi zrobi się głupio.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze