BrzydUla 2, odcinek 149: Wielki powrót Nadii! Ula sama ściągnie ją do życia jej i Marka

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 149: Wielki powrót Nadii! Ula sama ściągnie ją do życia jej i Marka

BrzydUla 2, odcinek 149: Wielki powrót Nadii! Ula sama ściągnie ją do życia jej i Marka

2021-05-14 11:10

Kryzys Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) w „BrzydUla 2” zaczął się od podejrzenia Dobrzańskiej o romans męża z piękną Nadią (Magdalena Koleśnik). Chociaż okazała się to być nieprawda, niesmak pozostał. To przez nią Ula rzuciła się w ramiona Artura (Karol Pochaeć), czego skutkiem jest rozwód. Dlatego też szokiem jest, że w 149 odcinku „BrzydUla 2” Dobrzańska będzie chciała ściągnąć Nadię do swojego życia i co za tym idzie, także Marka (Filip Bobek)! Odezwanie się do kobiety, przez którą zaczął się wielki kryzys to naprawdę dobry pomysł! Sprawdźcie po co Ula będzie potrzebować Nadii.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 149 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W „BrzydUla 2” kryzys Uli i Marka zaczął się właśnie od Nadii. Przez długi czas wydawało się, że ona i Marek mają gorący romans. Nie tylko Dobrzańska była o tym przekonana. Całe F&D huczało od plotek i nawet najlepszy przyjaciel Sebastian (Łukasz Garlicki) nie wierzył, że łączy ich czysto zawodowa relacja. Zazdrosna Ula w „BrzydUla 2” znajdowała kolejne dowody rzekomej zdrady, aż w końcu nie wytrzymała i rzuciła się  w ramiona Artura!

Trzeba przyznać, że Marek i Nadia ostatecznie nie mieli romansu, ale po całej sytuacji, małżeństwo Dobrzańskich wydaje się być nie do uratowania. Nadia zniknęła z ich życia, a Ula podejmie szokującą decyzję, by ściągnąć ją z powrotem do ich życia! Po co?

Przeczytaj: Koniec Przyjaciółek. Szokująca prawda o Błażeju wyjdzie na jaw w ostatnim 206 odcinku. Zuza nie uwierzy jak mogła dać się tak wrobić

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 144-148. Ula dostanie wstrząsające wieści! Nie chodzi tylko o Marka

W „Brzydula 2” szykuje się wielki pokaz kolekcji rozwodowej. Praca wre, ale bez dramatów się nie obejdzie. Niedługo w „BrzydUla 2” Paulina (Maja Hirsch) zacznie wywierać coraz większą presję na pracownikach, a Ula nie poradzi sobie sama z obowiązkami. Wesprze ją Ania (Monika Fronczek) i to właśnie z przyjaciółką 149 odcinku „BrzydUla 2” wpadną na „genialny” plan ściągnięcia kobiety do firmy. Miałaby im pomóc w organizacji pokazu i uporządkowaniu spraw w F&D. Tylko czy to aby dobry pomysł?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tak umrze mężczyzna życia Joasi Chodakowskiej! To będzie jej wina, bo zostawi go samego

W 149 odcinku „BrzydUla 2” sytuacja w firmie będzie bardzo napięta. Marek raczej nie miał kontaktu z Nadią od czasu, kiedy ta przyznała się do uczucia, którym darzy Aleksa (Mariusz Zaniewski), a on w skutek nieporozumienia ją odrzucił. Wtedy kobieta w „BrzydUla 2” wyjechała i słuch po niej zaginął. Czy Ula faktycznie podejmie decyzję o sprowadzeniu Nadii do swojego i Marka życia? Może to jedynie pogorszyć i tak już napiętą sytuację w kwestii ich małżeństwa. A przecież oboje nadal darzą się uczuciem, więc może związek jest jeszcze do uratowania.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze