BrzydUla 2. Julia Kamińska już się pożegnała z rolą! To ostatnie zdjęcie Uli i Marka razem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Julia Kamińska już się pożegnała z rolą! To ostatnie zdjęcie Uli i Marka razem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Julia Kamińska już się pożegnała z rolą! To ostatnie zdjęcie Uli i Marka razem - ZDJĘCIA

2021-05-14 9:10

W serialu "BrzydUla 2", że Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) długo się nie zobaczą! Po burzliwych kłótniach, aferach, ciągłych nieporozumieniach i niedopowiedzeniach, czeka ich rozłąka. Na Instagramie Julia Kamińska już się pożegnała z rolą w "BrzydUla". Pojawiły się zdjęcia z ostatniego spotkania z serialowym mężem. W "BrzydUla 2" nie ma póki co liczyć na wielki powrót Dobrzańskich, a widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość, bo trochę czasu ich nie zobaczymy! Poznajcie szczegóły.

Koniec "BrzydUla 2", ostatnie spotkanie Uli i Marka

To już pewne! Prace na planie serialu "BrzydUla 2" zostały przerwane. Na oficjalnym profilu serialu oraz na Instagramie Julii Kamińskiej, pojawiły się zdjęcia z ostatniego spotkania Uli i Marka. Nie wyglądają tam bynajmniej na nieszczęśliwych. A dlaczego? Bo nie rozstają się na zawsze! Trzeba jednak przyznać, że jakiś czas widzowie nie mogą liczyć na śledzenie losów Dobrzańskich. Ostatni, 153 odcinek "BrzydUla 2", zostanie wyemitowany w TVN7 w piątek, 21.05.2021. Z tego też powodu prace na planie zostały przerwane, a aktorzy się rozstają. Kiedy ponownie zobaczymy Dobrzańskich?

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 144-148. Ula dostanie wstrząsające wieści! Nie chodzi tylko o Marka

Kiedy nowe odcinki "BrzydUla 2"?

Na nowe odcinki "BrzydUla 2" widzowie muszą trochę poczekać. Wyemitowany pod koniec maja ostatni odcinek w wiosennej ramówce, będzie musiał wystarczyć na dość długo. Nowe odcinki "BrzydUla 2" zostaną wyemitowane na antenie TVN7 dopiero we wrześniu, w jesiennej ramówce. To jednak nie oznacza, że losy Marka i Uli będą stać w miejscu. Julia Kamińska i Filip Bobek wracają na plan już w czerwcu, by kręcić kontynuację hitu TVN. Przed nimi sporo pracy, bo jak już wszyscy wiedzą, scenariusz "BrzydUla 2" zaskakuje. Przed Ulą i Markiem nowe wyzwania. Jakie?

Przeczytaj: Koniec Stulecie Winnych 3. Ania zniszczy rodzinę Winnych w ostatnim 39 odcinku. Spełnią się jej najgorsze wizje

Co dalej w "BrzydUla 2"?

W "BrzydUla 2" z pewnością nie ma co liczyć na nudę. Kontynuacja hitu sprzed dziesięciu lat zaskoczyła fanów, ale zdecydowanie pozytywnie. Player i TVN7 odnotowują bardzo dobre wyniki oglądalności "BrzydUla 2". Marek i Ula w ostatnim 153 odcinku serialu, dadzą się ponieść emocjom. Wtedy właśnie przypadnie ich rocznica ślubu, która zakończy się wspólną ucieczką. Niestety fani serialu mogą być nieco zawiedzeni, ponieważ na jesień prawdopodobnie nie można liczyć na wielki powrót miłości Dobrzańskich. Chociaż oboje ewidentnie darzą się uczuciem, zaszło między nimi zbyt wiele nieporozumień. Jedno jest pewne, nowe odcinki będą przynosiły jeszcze więcej emocji.

Najnowsze