BrzydUla 2, odcinek 139: Marek nie powstrzyma łez przy Uli. Wreszcie się pogodzą?

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 139: Marek nie powstrzyma łez przy Uli. Wreszcie się pogodzą?

BrzydUla 2, odcinek 139: Marek nie powstrzyma łez przy Uli. Wreszcie się pogodzą?

2021-05-01 9:03

W 139 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) zaszokuje Ulę (Julia Kamińska)! Zrzuci wreszcie maskę obojętnego męża, któremu żona stała się obca i pokaże prawdziwą lawinę emocji! W domu Dobrzańskich dojdzie do niespodziewanego wylewu łez. Serce Uli w "BrzydUla 2" zmięknie, jak tylko zobaczy bezsilnego męża, który ma łzy w oczach. Wzruszona otrze mu twarz i mocno się do niego przytuli. Czy to oznacza wielki powrót szczęśliwej rodziny Dobrzańskich? Może Ula i Marek wreszcie się pogodzą i staną na nogi?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 139 - poniedziałek, 3.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 139 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek jeszcze bardziej się do siebie zbliżą. Wkrótce w "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, że Dobrzański zdecydowanie nie przestał kochać żony. Kiedy zobaczy ją pijaną, po wieczorze z winem, wykorzysta fakt, że Dobrzańska zapadnie w twardy sen. Zakradnie się do jej sypialni i będzie ją czule obserwował. Ula obudzi się w środku nocy i zrobi dokładnie to samo! Zastanie męża śpiącego na kanapie i przysiądzie na chwilę, by z rozrzewnieniem przyjrzeć się meżowi. Te wzruszające sceny będą miały swoją kontynuację w 139 odcinku "BrzydUla 2".

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

BrzydUla 2, odcinki 134-138 ZWIASTUN. Śmierć Aleksa Febo?! Adam Turek przyzna się do zabójstwa

W 139 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek znów udowodnią, że tak naprawdę im na sobie zależy. Wie o tym chyba każdy, oprócz nich samych. Cały czas błądzą i nie umieją się dogadać. W końcu w 139 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie powstrzyma się od łez i puszczą mu wszelkie emocje. Ula wzruszy się na widok tego, że pierwszy raz od dawna, mąż pokazał jej swoją prawdziwą twarz. Nie będzie już udawał nad wyraz silnego mężczyzny, co rozczuli Dobrzańską. Otrze mu twarz i przyciągnie męża do siebie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Patrycja w ciąży nie ucieknie od Argasińskiego! W ostatniej chwili mąż ją przyłapie i zmusi, by wsypała Łukasza. Uwięzieni ją w ich domu - WIDEO

Ula w 139 odcinku "BrzydUla 2" mocno przytuli męża, zupełnie tak, jakby nie widziała go i nie dotykała latami. Nie ma co się dziwić, skoro ostatnio w "BrzydUla 2" raczej trudno było mówić o ich bliskości. Ich zbliżenie się można traktować jako nadzieję na pogodzenie się, ale wiadomo już, że szybko to nie nastąpi. Wkrótce Marek wyprowadzi się z rodzinnego domu. Dobrzańscy będą musieli sporo poświęcić, żeby naprawić tę relację. Pytanie tylko, czy aby na pewno znajdą w sobie siłę, by tego dokonać. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze