BrzydUla 2, odcinek 138: Marek nadal kocha Ulę. Zakradnie się w nocy do sypialni żony, ale i tak się wyprowadzi! Nawet dzieci ich nie pogodzą - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 138: Marek nadal kocha Ulę. Zakradnie się w nocy do sypialni żony, ale i tak się wyprowadzi! Nawet dzieci ich nie pogodzą - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 138: Marek nadal kocha Ulę. Zakradnie się w nocy do sypialni żony, ale i tak się wyprowadzi! Nawet dzieci ich nie pogodzą - ZWIASTUN

2021-04-28 20:30

W 138 odcinku "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) przyzna się w obecności dzieci, że kocha Ulę (Julia Kamińska) i nic nigdy tego nie zmieni. Mimo to Dobrzański nie potrafi wybaczyć żonie zdrady, zapomnieć o tym co było i zrezygnować z rozwodu. Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Maria Włodkowska) w 138 odcinku "BrzydUla" będą chcieli wiedzieć dlaczego małżeństwo rodziców się rozpada, skoro nadal łączy ich silna miłość. Dla nich wciąż niezrozumiała pozostanie czemu Ula i Marek nie mogą się zwyczajnie pogodzić. W nocy Dobrzański zakradnie się do żony. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 138 - piątek, 30.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 138 odcinku "BrzydUla" 2 Marek spędzi z dziećmi cały dzień, zapewniając Julce, Kubie i najmłodszemu Antosiowi (Wojciech i Szymon Gmerek) moc atrakcji. Dla małych Dobrzańskich będzie się jednak liczyło tylko to, że nie ma z nimi mamy, że po rozwodzie tak właśnie będzie wyglądała ich rozbita rodzina - raz będą spędzali czas z mamą, raz z tatą. Dlatego w 138 odcinku "BrzydUla" z ust Julki i Kuby padną niewygodne pytania do Marka, jak teraz między nimi będzie. Radosny nastrój szybko minie, bo Dobrzański będzie musiał spojrzeć prawdzie w oczy. I postanowi, bez konsultacji z Ulą, przyznać się dzieciom do wyprowadzki. - Wynająłem mieszkanie... - powie znienacka podczas wspólnej zabawy w 138 odcinku "BrzydUla".

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 138: Kompletnie pijana Ula zaskoczy Marka. Nie takiej reakcji męża się spodziewa

Julka i Kuba spojrzą na ojca z niedowierzaniem, aż w 138 odcinku "BrzydUla" wreszcie 9-letnia córka zapyta wprost.- Wyprowadzasz się?- Znaczy nie teraz, ale potem tak... Słuchajcie, ja naprawdę mówię jak jest. Nie chcę was okłamywać ok? - wyjaśni na spokojnie Marek.

- To jest głupie! - krzyknie dziewczynka, a Dobrzański będzie chciał jakoś załagodzić emocje. - Julka, spokojnie. Ej, kochanie...To nie jest ani głupie, ani mądre. Po prostu tak jest...- Dlaczego? Nie kochasz już mamy? - zada Markowi pytanie rezolutna 9-latka. A Kuba w 138 odcinku "BrzydUla" doda od siebie. - Naprawdę nie możecie być ze sobą?

BrzydUla 2, odcinki 134-138 ZWIASTUN. Śmierć Aleksa Febo?! Adam Turek przyzna się do zabójstwa

Nie przegap: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

Marek w 138 odcinku "BrzydUla" nie zdoła dłużej milczeć w sprawie uczuć do Uli. Pierwszy raz powie głośno o miłości do żony, której zdrady nie potrafi wybaczyć. - Kocham, oczywiście, że kocham... Zawsze będę ją kochał. Tak jak was. Jesteśmy rodziną, no nie?

Po tym wyznaniu dzieci w 138 odcinku "BrzydUla" zasypią Marka pytaniami, zapewniając jednocześnie, że jeszcze nie wszystko stracone. - To dlaczego? - Możemy to jakoś naprawić? - Właśnie! My wam pomożemy! - Naprawimy to!

Nagle Marek przerwie im i rozwieje wszelkie złudzenia. - Poczekajcie maluchy, bo tutaj absolutnie nie chodzi o was. To jest sprawa wyłącznie między waszą mamą a mną... W 138 odcinku "BrzydUla" Kuba nie będzie mógł tego więcej słuchać. - Ale wy nie umiecie się pogodzić! I nie dajecie sobie pomóc! Jesteście głupi!- Kuba ma rację tato... - doda Julka.

Kiedy pijana Ula w 138 odcinku "BrzydUla" wróci do domu po wieczorze z winem u Ani (Monika Fronczek), Marek wspomni jej o rozmowie z dziećmi. W nocy zakradnie się do sypialni żony i patrząc na śpiącą ukochaną nie będzie w stanie przerwać tej chorej sytuacji, która niszczy im życie i rodzinę. 

BrzydUla 2 odc. 138. Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 138. Kuba (Jakub Rutkowski), Julka (Maria Włodkowska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 138. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 138. Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 139. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 139. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 138. Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 138. Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze