BrzydUla 2, odcinek 137: Marek przekupi dzieci. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula wyjdzie na najgorszą

2021-04-23 12:57 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 137: Marek przekupi dzieci. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula wyjdzie na najgorszą
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 137: Marek przekupi dzieci. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula wyjdzie na najgorszą

W 137 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) wielce się zreflektuje i zacznie zaskarbiać sobie względy Julki (Maria Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski). Tyle razy ich zawiódł, ale nagle jego podejście się zmieni. Ula (Julia Kamińska) nie uwierzy w metamorfozę męża. Nagle przestanie być zapracowany i pochłonięty F&D. W 137 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzański posunie się o krok dalej i zacznie przekupywać dzieci! Jego planem jest zabranie Uli pociech przy sprawie rozwodowej? Dobrzańska wyjdzie na najgorszą...

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 137 - czwartek, 29.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 137 odcinku "BrzydUla 2" Marek weźmie się za siebie i przejmie obowiązki domowe. To terapeutka, do której zaczęli chodzić Dobrzańscy wskaże im, że Ula powinna więcej odpoczywać i znaleźć czas dla siebie, a Marek bardziej przyłożyć się do obowiązków w domu. Dobrzański chyba potraktuje zadanie aż nazbyt dosadnie, bo przejdzie metamorfozę! W 137 odcinku "BrzydUla 2" poświęci całą uwagę dzieciom, które nie raz zawiódł, ale żal odejdzie w zapomnienie, kiedy ojciec poświęci im czas.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

Ula w 137 odcinku "BrzydUla 2" będzie mocno zdziwiona zachowaniem męża. Zrozumie, że Marek stara się odbudować relację z dziećmi. To Dobrzańska będzie miała odebrać je ze szkoły, ale o dziwo mąż zjawi się na czas. To mało spotykane, bo Marek przeważnie zawsze zasłaniał się obowiązkami i pracą, a tym razem nic go nie powstrzyma. Uli w „BrzydUla 2” zacznie się robić przykro, bo poczuje się odsunięta od rodziny.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

Wkrótce w „BrzydUla 2” Marek zacznie też robić dzieciom niespodzianki. Julka i Kuba zawsze mieli niedosyt uwagi ojca, który przeważnie zajmował się sprawami F&D nie nimi. Dlatego Ula będzie zdziwiona, że Marek obsypuje dzieci niespodziankami i nagle zmienił swoje podejście. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula poczuje, że wypada na jego tle fatalnie. W „BrzydUla 2” okaże się, że Marek chce zabrać jej dzieci przy rozwodzie? Wszystko okaże się niebawem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze