BrzydUla 2, odcinek 137: Marek przekupi dzieci. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula wyjdzie na najgorszą

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 137: Marek przekupi dzieci. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula wyjdzie na najgorszą

BrzydUla 2, odcinek 137: Marek przekupi dzieci. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula wyjdzie na najgorszą

2021-04-23 12:57

W 137 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) wielce się zreflektuje i zacznie zaskarbiać sobie względy Julki (Maria Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski). Tyle razy ich zawiódł, ale nagle jego podejście się zmieni. Ula (Julia Kamińska) nie uwierzy w metamorfozę męża. Nagle przestanie być zapracowany i pochłonięty F&D. W 137 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzański posunie się o krok dalej i zacznie przekupywać dzieci! Jego planem jest zabranie Uli pociech przy sprawie rozwodowej? Dobrzańska wyjdzie na najgorszą...

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 137 - czwartek, 29.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 137 odcinku "BrzydUla 2" Marek weźmie się za siebie i przejmie obowiązki domowe. To terapeutka, do której zaczęli chodzić Dobrzańscy wskaże im, że Ula powinna więcej odpoczywać i znaleźć czas dla siebie, a Marek bardziej przyłożyć się do obowiązków w domu. Dobrzański chyba potraktuje zadanie aż nazbyt dosadnie, bo przejdzie metamorfozę! W 137 odcinku "BrzydUla 2" poświęci całą uwagę dzieciom, które nie raz zawiódł, ale żal odejdzie w zapomnienie, kiedy ojciec poświęci im czas.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

Ula w 137 odcinku "BrzydUla 2" będzie mocno zdziwiona zachowaniem męża. Zrozumie, że Marek stara się odbudować relację z dziećmi. To Dobrzańska będzie miała odebrać je ze szkoły, ale o dziwo mąż zjawi się na czas. To mało spotykane, bo Marek przeważnie zawsze zasłaniał się obowiązkami i pracą, a tym razem nic go nie powstrzyma. Uli w „BrzydUla 2” zacznie się robić przykro, bo poczuje się odsunięta od rodziny.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

Wkrótce w „BrzydUla 2” Marek zacznie też robić dzieciom niespodzianki. Julka i Kuba zawsze mieli niedosyt uwagi ojca, który przeważnie zajmował się sprawami F&D nie nimi. Dlatego Ula będzie zdziwiona, że Marek obsypuje dzieci niespodziankami i nagle zmienił swoje podejście. Zrobi z siebie idealnego ojca, a Ula poczuje, że wypada na jego tle fatalnie. W „BrzydUla 2” okaże się, że Marek chce zabrać jej dzieci przy rozwodzie? Wszystko okaże się niebawem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze