BrzydUla 2, odcinek 120: Artur zrobi z Uli i Marka potwory! Przez niego dojdzie do tragedii - ZWIASTUN

2021-04-06 20:40 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 120: Artur zrobi z Uli i Marka potwory! Przez niego dojdzie do tragedii
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 120: Artur zrobi z Uli i Marka potwory! Przez niego dojdzie do tragedii

W 120 odcinku serialu „BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) wyjdą na najgorszych rodziców świata! Przez Artura (Karol Pocheć) wyjdą na potwory, które doprowadziły syna do niemal śmiertelnego zagrożenia! W 120 odcinku „BrzydUli" Kuba (Jakub Rutkowski) dostanie wstrząsu, zacznie się dusić i niemal przypłaci tę sytuację życiem! Dobrzańskich na oddziale przyjmie lekarz, który potraktuje ich jak koszmarnych rodziców. okaże się, że Dobrzańscy, przez Szczęsnego, nie wiedzą podstawowych rzeczy o chorobie dziecka. Artur znów między nimi namiesza!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 120 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 120 odcinku „BrzydUla 2” dzieci Uli i Marka będą już wiedziały o rozwodzie rodziców. Przyjmą wiadomość o rozstaniu wręcz fatalnie. Dobrzańska spróbuje spokojnie porozmawiać z dziećmi, ale one będą bardzo uparte. W końcu stresujący czas w ich domu odbije się na chorowitym Kubie. W 120 odcinku „BrzydUla 2” chłopiec dostanie ataku, co skończy się natychmiastową wizytą na OIOMie. Tam Ula i Marek wyjdą na niedoinformowanych potworów, którzy nie umieją zająć się synem. A przecież ich rodzinnym lekarzem zawsze był Artur, który nie przekazał im ważnych informacji.

Przeczytaj: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

W 120 odcinku „BrzydUla 2” lekarz będzie aż zatrwożony, że Ula i Marek nie mają pojęcia o tym, że problemy alergiczne syna mogą się zmieniać. Zapyta ich, czy lekarz rodzinny objaśnił co chłopiec może jeść, a czego nie. Oni przytakną, ale zaraz potem w „BrzydUla 2” okaże się, że Artur nie dał im znać, że alergia może ewoluować i Kuba równie dobrze może zacząć bardzo źle reagować na kolejne czynniki. Dobrzańscy wyjdą przez Artura na ludzi, którzy nie mają pojęcia o chorobie syna i jak się z nią obchodzić. Szczęsny nie poinformował ich także, że ataki Kuby mogą brać się z silnego stresu.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Wojenny koszmar Ewy powróci! Ranni w szpitalu przypomną jej bliskich! Ania przewidzi najgorsze

W 120 odcinku „BrzydUla 2” lekarz będzie zażenowany Ulą i Markiem.

- Mają państwo jakiś pomysł, co mogło go aż tak przytłoczyć? W każdym razie ten stresor należy usunąć, inaczej sytuacja może się powtórzyć... – powie.

- Pracujemy nad tym... – wydusi z siebie Marek. 

Pech zechce, że w „BrzydUla 2” Artur pojawi się tuż obok i będzie wyraźnie zmieszany na widok Dobrzańskich. Chyba nie jest wybitnym specjalistą, skoro nie uczulił rodziców chłopaka, że stres także może wykańczać dziecko, a także, że jego alergie mogą pojawiać się również na kolejne czynniki i produkty.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze