BrzydUla 2, odcinek 120: Tragedia Uli i Marka. Ich syn będzie bliski śmierci! Kuba dostanie wstrząsu - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 120: Tragedia Uli i Marka. Ich syn będzie bliski śmierci! Kuba dostanie wstrząsu - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 120: Tragedia Uli i Marka. Ich syn będzie bliski śmierci! Kuba dostanie wstrząsu - ZDJĘCIA

2021-04-04 12:45

W 120 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) przeżyją największą tragedię, jaka może spaść na rodziców - będą patrzeć jak ich syn Kuba (Jakub Rutkowski) umiera na ich oczach! Kuba zacznie się dusić tuż po tym jak w domu Dobrzańskich rozegrają się dramatyczne sceny, a skłóceni małżonkowie potwierdzą, że się rozwodzą. To przerażona Julka (Maria Włodkowska) w 120 odcinku "BrzydUli" wezwie na pomoc rodziców. Ula błyskawicznie zacznie ratować Kubę, który dostanie wstrząsu i znajdzie się na granicy śmierci! Ta tragedia sprawi, że Ula i Marek wreszcie się pogodzą?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 120 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozwód Uli i Marka w "BrzydUli" nie będzie już tajemnicą dla ich dzieci! Kuba i Julka nie pogodzą się z tym, że ich rodzice się rozstają. Ich rozpacz przerodzi się w bunt, aż dojdzie do tego, że dzieciaki wykrzyczą Dobrzańskim prosto w twarz, że ich nienawidzą, że zniszczyli im życie! Atmosfera w domu Dobrzańskich zrobi się bardzo napięta. Mimo, że w 120 odcinku "BrzydUli" Ula przy śniadaniu przeprosi Kubę i Julkę, że wcześniej nie powiedzieli im prawdy o rozwodzie, że dowiedzieli się czytając pozew rozwody, 11-latek i 9-latka nie zechcą z nią rozmawiać. Będą głusi na prośby i przeprosiny. Dojdą do wniosku, że nie mają już rodziny. Coraz bardziej zdesperowani małżonkowie postanowią umówić się na wspólną terapię u psychologa.

Patrz też: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

I właśnie wtedy w 120 odcinku "BrzydUli" rozegra się dramat! Krzyk Julki sprawi, że Ula i Marek natychmiast zbiegną do salonu gdzie na podłodze będzie leżał nieprzytomny Kuba. Syn Dobrzańskich zacznie się dusić. Śmiertelnie przestraszeni rodzice nie będą mieli żadnych wątpliwości, że dostał wstrząsu anafilaktycznego, bo od lat ma alergię. To Ula zachowa na tyle zimną krew, żeby udzielić umierającemu Kubie pomocy. Poleci Markowi, by przyniósł z lodówki strzykawkę i sama w 120 odcinku "BrzydUli" zrobi mu zastrzyk.

Zaraz potem Marek w 120 odcinku "BrzydUli" na rękach wyniesie Kubę z domu i całą rodziną pojadą do szpitala. 11-latek z objawami wstrząsu trafi na OIOM, a Julka zostanie z rodzicami i młodszym bratem Antosiem (Szymon i Wojciech Gmerek) na korytarzu. Wszyscy będą w napięciu oczekiwali na informacje od lekarza, ale córka nadal nie odezwie się do rodziców ani słowem.

Na szczęście stan Kuby w 120 odcinku "BrzydUli" poprawi się po lekach. Pediatra uprzedzi jednak Dobrzańskich, że to co się stało, to jasny sygnał, że z ich dzieckiem dzieje się coś złego. Bo wstrząs to objaw silnego stresu, gwałtownych przeżyć, które wywołały u Kuby taką reakcję. - Mają państwo jakiś pomysł, co mogło go aż tak przytłoczyć? W każdym razie ten stresor należy usunąć, inaczej sytuacja może się powtórzyć...- Pracujemy nad tym... - powie Marek. 

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

Tragedia Kuby w 120 odcinku "BrzydUli" tylko na chwilę zbliży Ulę do Marka, bo między nich znów wkroczy Artur Szczęsny (Karol Pocheć). Lekarz dzieci Dobrzańskich, z którym Ula zdradziła męża pojawi się na oddziale w chwili kiedy inny pediatra będzie stawiał diagnozę. Marek z trudem ukryje jak bardzo obecność Artura go irytuje. Wreszcie małżonkowie razem z dziećmi wrócą do domu. Ale Kuba i Julka zamkną się w swoim pokoju. Wpuszczą do siebie tylko dziadków, Józefa (Marek Włodarczyk) i Alę (Dorota Pomykała). W 120 odcinku "BrzydUli" poproszą ich, by mogli się do nich przeprowadzić, bo z rodzicami już nie chcę mieszkać.

BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Kuba (Jakub Rutkowski)
BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Artur Szczęsny (Karol Pocheć)
BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Julka (Maria Włodkowska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 120. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Julka (Maria Włodkowska)
Najnowsze