BrzydUla 2. Nagła zmiana emisji! Finał sezonu nastąpi szybciej niż wszyscy myśleli

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Nagła zmiana emisji! Finał sezonu nastąpi szybciej niż wszyscy myśleli

BrzydUla 2. Nagła zmiana emisji! Finał sezonu nastąpi szybciej niż wszyscy myśleli

2022-02-21 11:08

Szokująca zmiana emisji "BrzydUla 2"! Widzowie znów muszą przestawić się na to, że nie zobaczą trzech odcinków serialu na antenie TVN7. Fani pamiętają czasy, kiedy pierwsza część "BrzydUli" była emitowana od poniedziałku do piątku, na głównej antenie TVN. Serial powrócił po ponad dziesięciu latach, a widzowie śledzili losy Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) z zapartym tchem. Dla ciekawskich i niecierpliwych, serial można oglądać wcześniej na platformie Player. Potem fani musieli zadowolić się tylko trzeba odcinkami w tygodniu. Teraz znów zmienia się emisja "BrzydUla 2", a wyczekiwany finał przyjdzie szybciej, niż sądzili widzowie.

Kolejna zmiana emisji "BrzydUla 2"! Finałowy sezon skończy się szybciej

"BrzydUla 2" znów zmienia emisję i rozkład odcinków w tygodniu. Widzowie mogą się nieco pogubić, bo to nie pierwsza zmiana stacji, co do ilości emitowanych odcinków od poniedziałku do piątku. Obecnie emitowany jest ostatni sezon "BrzydUla 2" zwany "finałowym". Losy Uli i Marka mają zakończyć się przed wakacjami 2022. Produkcja podtrzymuje, że nie ma zamiaru kręcić dalszych scen z Dobrzańskimi w roli głównej i nie da się ukryć, że widzowie są rozczarowani kontynuacją hitu TVN sprzed lat, co objawia się w licznych komentarzach na oficjalnych kontach seriali oraz tych fanowskich.

Teraz widzów "BrzydUla 2" czeka wielka niespodzianka, bo finałowy odcinek nastąpi szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa! Wszystko dlatego, że "BrzydUla 2" z powrotem będzie emitowana od poniedziałku do czwartku! Zrezygnowano z pomysłu trzech dni w tygodniu i okazuje się, że już od 21.02.2022 r. widzowie mogą śledzić losy Uli i Marka od poniedziałku do czwartku, czyli o dzień dłużej niż do tej pory. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1639: Barbara odbierze list z sądu, który na zawsze zmieni życie Mostowiaków! Żal będzie nie tylko Kalinki - ZDJĘCIA

Nigdzie nie ma oficjalnych powodów, dlaczego emisja "BrzydUla 2" cały czas jest zmieniana. Fani byli zawiedzeni, kiedy ostatnim razem obcięto emisję do trzech dni w tygodniu, ale cały czas mieli możliwość obejrzenia serialu wcześniej, na platformie Player. Skoro jednak produkcja "BrzydUla 2" przyspiesza tempo i wyemituje serial cztery razy w tygodniu, finał nastąpi szybciej. Póki co nie wiadomo, jak zakończy się historia Uli i Marka. Są po rozwodzie i łączy ich głównie praca i dzieci. Mimo to, nie można oprzeć się wrażeniu, że wciąż coś do siebie czują. 

Dobrzański jest zdenerwowany o kontakty byłej żony z Dobrowolskim (Aleksandar Milićević) i nie chce się przyznać, że czuje w PR-owcu zagrożenie. On sam też nie jest bez winy, bo całkiem niedawno firma huczała o rzekomym romansie, który miałby mieć z Aldoną (Elżbieta Romanowska). Na szczęście już niedługo widzowie sami przekonają się, jak zakończy się wątek Uli i Marka. Tymczasem serial można śledzić od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.00 na antenie TVN7.

Przeczytaj: Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze