BrzydUla 2. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o dołączeniu do obsady? Kogo zagra?

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o dołączeniu do obsady? Kogo zagra?

BrzydUla 2. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o dołączeniu do obsady? Kogo zagra?

2021-09-07 16:19

Szok! Mikołaj Roznerski w "BrzydUla 2"? Aktor pierwszy raz odniósł się do roli, którą miałby objąć w hicie TVN7. "BrzydUla 2" osiągnęła ogromny sukces po wznowieniu tego serialu po ponad 10 latach. Widzowie zobaczą Mikołaja Roznerskiego u boku Marka (Filip Bobek) i Uli (Julia Kamińska)? Gwiazda "M jak miłość" nigdy wcześniej nawet nie wspominała o dołączeniu do stacji TVN, ale ostatnio jego plany zawodowe mocno się rozwinęły. Czyżby to Roznerski miałby być Markiem 2, który niedługo zagości na ekranach?

Mikołaj Roznerski w "BrzydUla 2"? Aktor pierwszy raz o roli w hicie TVN7

Wiadomo już, że do obsady "BrzydUla 2" dołączy tajemniczy mężczyzna, który wcieli się w rolę Marka 2. Będzie PR-owcem w F&D, który ma uchronić firmę przed upadkiem i okropnymi doniesieniami medialnymi. W kolejnych odcinkach "BrzydUla 2" to do Uli ma się zbliżyć nowy Marek. Tymczasem Mikołaj Roznerski zamieścił na swoim Instagramie odpowiedzi na pytania fanów, którzy bardzo uważnie śledzą jego karierę.

Nie da się ukryć, że aktor przyjął ostatnio propozycję gry w "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w postać Piotra Korbana, uwodziciela Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska). Do tego Roznerski występuje na scenach teatrów i cały czas się rozwija. Nie byłoby wielkim zaskoczeniem, gdyby przyjął kolejną rolę. Czy tak się stanie?

Przeczytaj: Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Mikołaj Roznerski dostał pytanie od widza "BrzydUli 2", czy dołączy do obsady hitu TVN7. Roznerski jasno sprecyzował swoje stanowisko.

- Nikt mnie tam nie zapraszał, więc nie... - powiedział aktor, co niestety zaprzecza nadziejom widzów na zobaczenie aktora w jakiejś roli u Boku Kamińskiej i Bobka. Póki co prawdziwa tożsamość Marka 2 nie jest znana, ale wiadomo już, że niedługo tajemnica produkcji wyjdzie na jaw, a w "BrzydUla 2" Dobrzański będzie miał konkurencję. 

Przeczytaj: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Chociaż plany zawodowe Mikołaja Roznerskiego nie obejmują póki co roli w "BrzydUla 2", nie oznacza to, że w serialu mało się będzie działo. W najbliższych odcinkach "BrzydUla 2" Uli i Markowi coraz trudniej przyjdzie udawanie, że nic ich nie łączy, a firma F&D zacznie upadać. Właśnie dlatego do akcji wkroczy Marek 2, łudząco podobny do Dobrzańskiego i to on wprowadzi niemałe zamieszanie na stanowisku PR-owca. Wiadomo już, że jego relacja z Ulą nie będą czysto przyjacielskie. To może wzbudzić zazdrość i nowe konflikty. 

Najnowsze