BrzydUla 2. Marek wygrał wojnę z Markiem 2. Rywal Dobrzańskiego wypadł z obsady BrzydUli

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Marek wygrał wojnę z Markiem 2. Rywal Dobrzańskiego wypadł z obsady BrzydUli

BrzydUla 2. Marek wygrał wojnę z Markiem 2. Rywal Dobrzańskiego wypadł z obsady BrzydUli

2021-11-18 15:57

Pojawienie się Marka 2 (Aleksandar Milićević) w serialu "BrzydUla" wywołało sporo kontrowersji. Wydawało się, że Dobrowolski będzie szaleńczo zakochany w Uli (Julia Kamińska) i rozpocznie się płomienny romans, ale to się jednak nie wydarzyło. Niemniej jednak, Dobrzański był zazdrosny o rywala i właśnie to stało się jednym z powodów, przez które Marek zainteresował się piękną Natalią (Agata Turkot). Z nią zdradzi żonę, ale za to może przyznać, że wojnę z Markiem 2 wygrał. Aleksandar Milićević nie pojawia się już w "BrzydUla 2". Wypadł z obsady na zawsze?

Marek 2 nie pojawia się w "BrzydUla 2". Aleksandar Milićević odszedł z serialu?

Nie da się ukryć, że scenariusz "BrzydUla 2" zakłada wprowadzanie coraz to nowych postaci do życia Uli i Marka. Kryzys małżeński Dobrzańskich narasta, a oni nie potrafią się już porozumieć. We wcześniejszych odcinkach "BrzydUla 2" wydawało się, że para się jeszcze dogada, bo umawiali się nawet na seks schadzki i patrzyli na siebie maślanymi oczami. Niestety szybko się okazało, że Dobrzański nie jest w stanie wybaczyć żonie i nie może zapomnieć o zdradzie z Arturem (Karol Pocheć). Pojawienie się w F&D Marka 2 nie polepszyło sprawy. Dobrowolski zjawił się w momencie, w którym Marka nawet nie było na miejscu. Wyglądem bardzo przypomina Dobrzańskiego, podobnie się ubiera i wykonuje podobne ruchy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1620: Skandal po pogrzebie Marzenki i Andrzejka! Wyrodna siostra zmarłej zabierze Kalinkę? Chodzi o spadek dla córki Lisieckich - ZDJĘCIA

Marek w "BrzydUla 2" był bardzo zazdrosny o Ulę i podejrzewał ją nawet o najgorsze. Dobrzańska go jednak nie zdradziła, tak jak wcześniej z Arturem. Nie da się jednak ukryć, że panowie dosyć ostro sobie docinali i lekko rywalizowali. Trzeba przyznać, że Dobrzański w "BrzydUla 2" wygrał tę wojnę, bo po Marku 2 nie ma nawet śladu. Aleksandar Milićević nie pojawia się w ostatnich odcinkach "BrzydUla 2" i nie gra u boku Uli ani Marka. To zmiana na stałe, a Marek faktycznie pozbył się rywala na zawsze?

Przeczytaj: Śmierć Artura w M jak miłość?! Rogowski umrze na zawał serca w 1620 odcinku, a Marysia straci męża? Tak się skończy bójka u Mostowiaków! - ZDJĘCIA

Chociaż Aleksandar Milićević opuścił obsadę "BrzydUla 2" ma niebawem się pojawić. Wątpliwym jest jednak, że dużo namiesza w relacji Uli i Marka, bo ci świetnie dają sobie radę w rujnowaniu małżeństwa sami. Romansu Dobrzańskiej i Marka 2 w "BrzydUla 2" prawdopodobnie nie będzie, ale pewnym jest, że Marek będzie żałował zdrady żony z Natalią. Ostatecznie para spotka się jednak na sali sądowej, gdzie sąd orzeknie rozwód. Dobrzańscy nie będą dalej małżeństwem, a każde z nich rozejdzie się w swoją stronę. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze