Nowy początek. Blondynka

i

Autor: Anna Ciesielska/ Materiały prasowe

Blondynka, odcinek 106. Sylwia i Dawid walczą o swoje małżeństwo. Czeka ich boleśnie szczera rozmowa

2021-02-19 10:33

Czyżby małżeński kryzys w serialu "Blondynka" wreszcie się zakończył? Sylwia i Dawid postanowią dać sobie jeszcze jedną szansę. Najpierw jednak czeka ich wyjątkowo trudna rozmowa...

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

Po wypadku, któremu uległ Springer (Grzegorz Małecki) parze wcale nie było łatwo naprawić swój związek. Nie dająca za wygraną Marta (Aneta Teodorczuk) zaprzepaściła szansę na ich pojednanie, oznajmiając Sylwii (Marta Żmuda Trzebiatowska), że spodziewa się dziecka Dawida. I nawet, gdy jej ciąża okazała się po prostu kolejnym kłamstwem, mściwa kobieta nie chciała opuścić Majaków, zatruwając skutecznie spokój małżonków.

Oboje jednak mają już dość toksycznej atmosfery wokół ich relacji, oraz kłamstw i niedomówień, dlatego decydują się na boleśnie szczerzą rozmowę. Zarówno Sylwia jak i Grzegorz wyznają sobie całą prawdę i przyznają, do swoich przewinień. Springer wyzna całą prawdę na temat romansu z Martą, Kubus zaś opowie o swoim pocałunki z Jurkiem (Kamil Kula). Wyznanie swoich win dla obojga stanie się symbolicznym oczyszczeniem i wreszcie pozwoli im się pojednać. Czy tym razem uda im się zażegnać kryzys na dobre?

Emisja w TV:

Blondynka

Piątek 21.55 TVP 1

Najnowsze