Blondynka 9 sezon odc. 100. Sylwia Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), Dawid (Grzegorz Małecki)

i

Autor: vod.tvp.pl Blondynka 9 sezon odc. 100. Sylwia Kubus (Marta Żmuda Trzebiatowska), Dawid (Grzegorz Małecki)

Blondynka 9 sezon odcinek 100 - opis, streszczenie: Dawid po wypadku zapada w śpiączkę. Sylwia dowiaduje się o ciąży Marty

2021-01-09 9:31

"Blondynka" 9 sezon odcinek 100 (odc. 1) w TVP1 w piątek, 8.01.2021, o godz. 21.00. "Blondynka" 9 odcinek 1 (odc. 100) "Życie na krawędzi" streszczenie - Sylwia przyjeżdża do Dawida, który po wypadku leży w szpitalu. Mężczyzna przebywa na oddziale intensywnej terapii w śpiączce. Niespodziewanie zjawia się Marta Retzer, która wyznaje Kubus, że jest z Dawidem w ciąży. Jasiunia i doktor Fus, martwiąc się o panią weterynarz, proponują jej, by na jakiś czas zamieszkała z nimi.

Wójt Traczyk biesiaduje z inwestorem, panem Tanaką, w restauracji TOKYO w Białymstoku. Japończyk ma bardzo ambitne plany na rozwój Majaków. Sydney Struś prosi księdza Błażejczyka o poradę w sprawie ślubu. Gdy duchowny dowiaduje się, że mężczyzna był już kiedyś żonaty, nakazuje mu oczyszczenie duszy i swojego otoczenia. Struś bierze jego polecenie dosłownie i nad ranem wymyka się z leśniczówki do lasu. Świadkiem eskapady jest Cygan. Elwirka chce wypromować najnowszy projekt. Angażuje domowników do sesji zdjęciowej. Auguścikowej nie podobają się pomysły synowej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze