39 i pół tygodnia, odcinek 4: Zosia zaginie. Co stanie się z córką Darka i Anki? ZWIASTUN

2019-09-29 18:20 sz
39 i pół tygodnia. Darek (Tomasz Karolak)
Autor: TVN 39 i pół tygodnia. Darek (Tomasz Karolak)

Zosia (Maja Seklecka) zaginie w 4 odcinku "39 i pół tygodnia"! Córka Darka (Tomasz Karolak) i Anka (Daria Widawska) wyjechały do Holandii nieświadome, że zostawiają chorego Jankowskiego. Dziewczynka w "39 i pół tygodnia" nie była zachwycona wyjazdem. Co się z nią stanie? Zobaczcie zwiastun 4 odcinka "39 i pół tygodnia".

"39 i pół tygodnia" odcinek 4 - niedziela, 29.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

Rodzina Darka w 4 odcinku "39 i pół tygodnia" wciąż nie będzie miała pojęcia, że Jankowski umiera na raka. Jedynie Patryk (Alan Andersz) zorientuje się, że coś jest ie tak, kiedy odkryje, że ojciec zamówił urnę z napisem "Punk's not dead".

W poprzednich odcinkach Anka z Zosią wyjechały do Holandii. W 4 odcinku dziewczynka zaginie! Co się z nią stanie?

Zobacz też >>> 39 i pół tygodnia, odcinek 3: Darek zabije się? Kupi urnę i zaplanuje pogrzeb - ZDJĘCIA

Zosia w 4 odcinku "39 i pół tygodnia" będzie rozpaczać z powodu wyjazdu. Jeszcze bardziej zapragnie powrotu do Polski i do ukochanego taty. Anka pozostanie niewzruszona dramatem dziewczynki. Darek w tym czasie będzie oddawał się intensywnemu imprezowaniu...

Anka po kolejnych namowach dziewczynki zacznie się wahać. Nie zdąży jednak zareagować, bo w 4 odcinku "39 i pół tygodnia" jej córka zaginie! Okaże się, że uciekła. Czy matka odnajdzie dziewczynkę? Co się z nią stanie? Czy wróci do Polski samotnie? Widzowie przekonają się już niedługo.

39 i pół tygodnia: Anka Jankowska (Daria Widawska), Piotr (Łukasz Konopka), ZXośka Jankowska (Maja Sieklecka)
Autor: X-news