Barwy szczęścia

Oni dołączyli do nowej czołówki Barw szczęścia. Te gwiazdy odegrają kluczową rolę - ZDJĘCIA

2023-07-03 13:34

Nowa czołówka "Barw szczęścia" powiększy się o dodatkowych bohaterów, którzy w nowym sezonie po wakacjach będą odgrywać pierwszoplanowe role. Oczywiście, mowa tu nie tylko o postaciach, które występują w uwielbianym serialu TVP2 od niedawna, ale również o tych, co występują od lat, jednak ostatnio ich wątki wysunęły się stanowczo na przód i w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będą jeszcze bardziej kontynuowane! O kim mowa? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Kto pojawi się w nowej czołówce "Barw szczęścia"?! To oni w nowym sezonie po wakacjach będą grać pierwsze skrzypce

"Barwy szczęścia" zakończyły pracę nad nową czołówką, a efekty prac widzowie będą mogli zobaczyć już w nowym sezonie po wakacjach! Szczególnie, że wielu bohaterów wyleciało z obsady, a ich miejsce zajęli inni, którzy stanowili o sile uwielbianego serialu TVP2 nie tylko w końcówce sezonu, ale również na początku następnego. Dlatego "Barw szczęścia" zdecydowały się na zmianę i wprowadziły do czołówki nowych bohaterów. Ale nie tylko tych, którzy dopiero co dołączyli do serialu, a wręcz przeciwnie - tych, którzy stanowili o jego sile już od dawna, ale teraz ich wątki znacząco się rozwinęły!

W nowej czołówce "Barw szczęścia" pojawią się Justin (Jasper Sołtysiewicz), który wspólnie z Patrykiem (Konrad Skolimowski) rywalizował o względy Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), jak również Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), którego Zbrowska ostatecznie wybrała! Mimo iż, oboje występują w serialu już od dłuższego czasu, to dopiero teraz znajdzie się dla nich miejsce w wianuszku mężczyzn kosmetyczki. Oprócz nich zobaczymy również Karolinę (Marta Dąbrowska), która już w poprzednim sezonie zbliżyła się do Bruna (Lesław Żurek), a w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie szczególnie blisko!

Oczywiście, w nowej czołówce "Barw szczęścia" nie zabraknie również nowych par, których losami w ostatnim czasie żyli wszyscy - Renaty (Anna Mrozowska) i Marcina Kodura (Oskar Stoczyński) oraz Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski, a także prawdopodobnie świeżej relacji Weroniki (Maria Świłpa) i Modrzyckiego (Piotr Ligenza)! Z kolei do Malwiny (Joanna Gleń) i Natalii (Maria Dejmek) dołączą ich partnerzy - Herman (Maciej Raniszewski) i Cezary (Marcel Opaliński)! A całość domknie pojawienie się w nowej czołówce "Barw szczęścia" rodziny Wójcików - Damiana (Michał Lesień-Głowacki), bez ukochanej Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz) z dziećmi - Mirkiem (Oliwier Kozłowski) i Luizą (Julia Zielińska), ale bez chłopaka Aro (Martin Bogdan).

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze