Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Modrzycki i Weronika będą razem?! Łukasz znajdzie się nad przepaścią - ZDJĘCIA

2023-06-30 14:17

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Weronikę (Maria Świłpa) i Błażeja (Piotr Ligenza) połączy nie tylko wspólna praca, ale również uczucie?! Córka Wangela (Marek Kałużyński) od razu wpadła Modrzyckiemu w oko tyle tylko, że ona wolała Łukasza (Michał Rolnicki). Oczywiście, stażystka nie stworzyła związku z naczelnym, co dziennikarz wykorzystał, aby się do niej zbliżyć. A nowa czołówka "Barw szczęścia" wskazuje, że uda mu się to na dobre! A to oznaczałoby, że pozycja Sadowskiego zostanie mocno zachwiana! Czy tak rzeczywiście się stanie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Weronika i Modrzycki zostaną parą w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Przyszłość Łukasza pod znakiem zapytania

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w "Szoku" zajdą zmiany?! Przypomnijmy, że już w obecnym sezonie Łukasz ogromnie bał się o swoją przyszłość w gazecie, gdy Modrzycki zastawił pułapkę na Anitę (Karolina Porcari) i Alessandro (Michelle Innocente) i odzyskał pieniądze Wangela z lewej inwestycji oszustów, którą Sadowski sam mu polecił. Wówczas Tytus w ramach podziękowania przywrócił dziennikarza do pracy, a mąż Kasi (Katarzyna Glinka) zaczął podejrzewać, że Błażej może zastąpić go również na miejscu naczelnego. Tym bardziej, że Wangel miał do niego ogromny żal, a nawet sam podejrzewał go o współudział w oszustwie Szymczakowej i jej kochanka. A Modrzycki wiele zyskał w jego oczach, a w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej może zdobyć jeszcze więcej!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Weronika i Błażej zostaną parą?! To sugerowałaby nowa czołówka uwielbianego serialu TVP2, do której dołączyli dziennikarze z "Szoku", a na dodatek są tam pokazani razem! Z pewnością taki scenariusz ogromnie spodobałby się Modrzyckiemu, któremu młodsza koleżanka od razu wpadła w oko tyle, że ona zamiast niego wolała Sadowskiego. Wówczas Błażej postanowił się zemścić i udokumentował przypadkowy pocałunek naczelnego ze stażystką, którym ich szantażował, ale ostatecznie to on stał się jego największym przegranym! A jego podłość o mały włos nie doprowadziła do samobójstwa stażystki, która nie umiała poradzić sobie z całą sytuacją. Na szczęście, Modrzycki w porę się przebudził i odnalazł nieprzytomną Weronikę, którą przeprosił za całą sytuację, a w ramach rekompensaty zaprosił do współpracy w ujęciu Anity i Alessandro! I wtedy w "Barwach szczęścia" między dziennikarzami zaczęło naprawdę iskrzyć!

Zatem czyżby w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Weronikę i Modrzyckiego połączyło coś więcej niż praca? Pewnym jest, że dziennikarze będą spędzać ze sobą coraz więcej czasu nie tylko w redakcji, ale również i poza nią, gdyż Łukasz i Błażej dołączą do drużyny Darka Janickiego (Andrzej Niemyt) i wezmą udział w ważnym meczu. Oczywiście, dziennikarzy z trybun będzie dopingować Weronika, ale wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jej serce mocniej zabije już nie do Sadowskiego, a właśnie Modrzyckiego! I Błażej z pewnością się o to postara!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze