Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Koniec Beaty i Damiana?! Zostaną mu tylko dzieci - ZDJĘCIA

2023-06-30 15:08

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach związek Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz) i Damiana (Michał Lesień-Głowacki) rozpadnie się?! Na planie aktualnie powstaje nowa czołówka uwielbianego serialu TVP2, gdzie na próżno szukać Saganowskiej u boku Wójcika, który pozuje jedynie z dziećmi - Luizą (Julia Zielińska) i Mirkiem (Oliwier Kozłowski)! Czyżby w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej relacja Beaty i Damiana nie przetrwała próby czasu, a w jej końcu miała swój udział Bogusia (Halina Bednarz), która nakryła Saganowską w dwuznacznej sytuacji z innym?! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Beata i Damian rozstaną się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Wójcik zostanie sam z dziećmi!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Damiana dojdzie do kolejnej rewolucji?! Dopiero co Wójcik pozbierał się po kolejnym odtrąceniu przez Renatę (Anna Mrozowska), która nie dość, że najpierw zrobiła mu nadzieję na coś więcej, to następnie znów odrzuciła na rzecz innego i związał się z Beatą, a w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ponownie będzie sam?! Wydawało się, że ojciec Luizy i Mirka u boku Saganowskiej odnalazł swoje szczęście tyle tylko, że nowego partnera matki nie chciał zaakceptować Grześ (Noah Culbreth)! Syn Beaty zdecydowanie chętniej widział u jej boku Darka (Andrzej Niemyt), ale niestety nie był świadomy tego, że ich związek byłby niemożliwy, gdyż Janicki jest gejem! Oczywiście, Wójcik w obecnym sezonie "Barw szczęścia" przed przerwą wakacyjną tak łatwo się nie poddał i robił wszystko, aby wkupić się w łaski Grzesia, ale to na niewiele się zdało. A na domiar złego świadkiem wszystkiego stała się również matka Damiana!

W obecnym sezonie "Barw szczęścia" przed wakacjami Bogusia odkryła, że Grześ niespecjalnie przepada za Damianem, a na dodatek nakryła Beatę na dwuznacznej sytuacji z Hubertem (Marek Molak). Oczywiście, matce Damiana nie spodobała się bliska zażyłość nowej partnerki syna z samotnym ojcem koleżanki z klasy Grzesia, Marysi (Nina Szumowska), ale Saganowska nie miała zamiaru się jej tłumaczyć! Czyżby Bogusia w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jednak doniosła synowi o całej sytuacji, po której związek Beaty i Damiana rozpadnie się?! Szczególnie, że nowa czołówka wskazuje na to, że ich relacja nie przetrwa!

W nowej czołówce "Barw szczęścia" Damian występuje u boku swoich dzieci - Luizy i Mirka i na próżno szukać obok nich Beaty! Saganowska w ogóle nie pojawiła się na planie, przez co można wnioskować, że jej związek z Wójcikiem jednak nie przetrwa! Co prawda, Damian wciąż będzie stawał na głowie, aby przekonać do siebie Grzesia i z tego względu weźmie nawet udział w meczu drużyny Darka, a para spędzi ze sobą pierwsze wspólne rodzinne święta. Jednak wiele wskazuje na to, że ich związek jednak nie przetrwa próby czasu i w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Wójcikowi znów pozostaną tylko dzieci...

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze