Barwy szczęścia

Nowa Agata w Barwach szczęścia! Padniecie na widok twarzy Natalii Zambrzyckiej - ZDJĘCIA

Agata w "Barwach szczęścia" pojawi się w zupełnie nowej odsłonie po wakacjach? Natalia Zambrzycka, która od początku wciela się w rolę Pyrki bardzo zmieniła się przez te lata i co jakiś czas szokuje fanów nowym wyglądem. Tym razem gwiazda "Barw szczęścia" pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak odpoczywa na urlopie. Jednak wzrok przykuwa zmiana na twarzy Zambrzyckiej. Czy poznajecie w ogóle Agatę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ?!

Barwy szczęścia. Nowa Agata w nowym sezonie? Sami zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ!

Agata w "Barwach szczęścia" to jedna z najbardziej lubianych bohaterek. Siostra Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Huberta (Marek Molak) dzielnie stoi na posterunku postaci kobiecych z rodziny. Starsza siostra odleciała do USA, a w jej ślad ruszyła, szwagierka Klara (Olga Jankowska). Agata z Hubertem zostali sami, ale na szczęście szykuje się jej nowa siostrzyczka... Tymczasem Zambrzycka odpoczywa po wielu miesiącach pracy na planie, a ZDJĘCIA publikuje na swoim profilu na Instagramie. Zdębieliśmy, kiedy zobaczyliśmy "nową" Pyrkę!

Długo w "Barwach szczęścia" zanosiło się na to, że Agata wyjdzie za mąż za Patryka (Konrad Skolimowski) i będą żyli długo i szczęśliwie. Niestety, choć rozchodzili się i schodzili, ostatecznie podzieliła ich sprawa Jowity (Magdalena Żak), niesłusznie oskarżonej o zabójstwo. W ostatnim sezonie serialu Agata wypiękniała i stała się ważną bizneswoman, koło której zakręcił się Justin (Jasper Sołtysiewicz), a Patryk znów był zazdrosny... Może jednak się zejdą w nowym sezonie?

Nie wiadomo, czy nowy wygląd Agaty wpłynie na jej postać w "Barwach szczęścia". Na pewno jednak warto się przyjrzeć odmienionej buzi ślicznej Pyrki. Czy poznajecie jeszcze w ogóle Agatę? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: To ona zastąpi Klarę w Barwach szczęścia. Ładniejsza od żony Huberta? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Sonda
Jak Wam się podoba nowa Agata z "Barw szczęścia"?
Najnowsze