Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Agata będzie miała nową siostrę! Zapomni o Iwonie i Klarze? - ZDJĘCIA

Na planie "Barw szczęścia" trwa istne szaleństwo radości! Rodzina Pyrków bawi się w ogrodzie, gdzie nie ma już śladu smutku i żalu po wyjeździe Klary (Olga Jankowska). Hubert (Marek Molak) znów promienie szczęściem, bo i ma powód. Agata (Natalia Zambrzycka), po raz pierwszy odkąd straciła rodzoną siostrę Iwonę (Izabela Zwierzyńska) i szwagierkę Klarę sfotografowała się z nową "siostrą". Zobaczcie jak nowa postać, Asia (Anna Gzyra) w "Barwach szczęścia" wnosi życie do domu Pyrków!

Barwy szczęścia. Agata będzie miała nową siostrę! Nie będzie długo płakać po Iwonie i Klarze - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W ogrodzie Pyrków w "Barwach szczęścia" właśnie kręcone są ujęcia do nowego sezonu serii. Nie ma już śladu nie tylko po Klarze, ale i po0 smutnych minach rodziny z powodu jej braku. Nawet mała Marysia (Nina Szumowska) znów zacznie się uśmiechać i zamiast tęsknić za mamą, zajmie się zabawą z synem Asi, Emilem (Artem Malashchuk). Czy nowa bohaterka uszczęśliwi nie tylko opuszczonego męża Klary, ale zastąpi siostrę Agacie?

Przypomnijmy - Iwona w "Barwach szczęścia" jako pierwsza opuściła rodzinę Pyrków i wyemigrowała do USA robić karierę jako lekarka. Następna w jej ślady poszła Klara, której sukces wydawniczy powieści na amerykańskim rynku zawrócił w głowie i została tam, aby pracować nad scenariuszem filmowym. Żona Huberta opuściła nie tylko męża, ale małą córkę, Marysię. Zwierzyńska i Jankowska pożegnały się z serialem, który przyniósł im popularność i wszyscy zastanawiali się, czy ktoś może je w ogóle zastąpić. I okazuje się, że tak, jest taka osoba!

Asia w w "Barwach szczęścia" to kobieta po przejściach, która samotnie wychowuje syna. Jednak jak widać na najnowszych ZDJĘCIACH z planu ta kobieta ma w sobie ogromną pogodę ducha, którą jest w stanie obdzielić zasmuconych stratą Pyrków! Czy Asią okaże się "tą jedyną" i nie tylko zastąpi Hubertowi żonę, ale i Marysi Mamę i Agacie siostrę? Przekonamy się zaraz po wakacyjnej przerwie w TVp2.

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert i Asia stworzą razem rodzinę! Samotna matka wkupi się w łaski Pyrków - ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze