Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert i Asia stworzą razem rodzinę! Samotna matka wkupi się w łaski Pyrków - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-13 11:09

Asia (Anna Gzyra) ostro weźmie się za Huberta (Marek Molak) w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023. Matka Emila (Artem Malashchuk) znajdzie wiele wspólnych tematów z Pyrką i nie ma co się dziwić, bo przecież on także został zmuszony do samotnego wychowywania Marysi (Nina Szumowska) po wyjeździe Klary (Olga Jankowska) do USA. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Asia i Hubert stworzą prawdziwą rodzinę, zaczną się zachowywać jak zgrana paczka bliskich sobie osób. Sokalska ewidentnie wkupi się w łaski Pyrków. Zajmie miejsce Klary? Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA.

Asia nową Klarą dla Pyrków. Stworzą z Hubertem rodzinę w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Asia na dobre zagości w domu Pyrków w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023. Sokalska zastąpi miejsce Klary, która nie wróci z USA po rozwoju kariery. Z tego względu Hubert został samotnym ojcem, a Asia zrozumie go jak nikt inny. W końcu tak samo jak on, wychowuje syna Emila. To właśnie z jego powodu w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 odbędzie się huczna impreza w ogrodzie Pyrków. Hubert postara się jak umie, by zorganizować przyjęcie dla chłopca. Asia zachwyci się podejściem Huberta do dzieci, jego dobrą naturą i chęcią pomocy. 

Nie da się ukryć, że zdjęcia i nagrania z planu "Barw szczęścia", które można zobaczyć poniżej, przypominają sielską atmosferę rodzinnego przyjęcia. Asia na dobre zagości wśród Pyrków i zapełni pustkę po wyjeździe Klary i Iwony (Izabela Zwierzyńska). Dom rodzinny Agaty i Huberta mocno opustoszał od kiedy obie bohaterki wyjechały za granicę i nie ma opcji na ich powrót. Hubert będzie musiał układać sobie życie na nowo i może to właśnie Asia sprawi, że zapomni o tym co złe i przykre. 

Asia i Hubert razem w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023?

Na nagraniach i zdjęciach z planu "Barw szczęścia" można zobaczyć Pyrkę i Sokalską w różnych sytuacjach, ale na pewno wyglądają tak, jakby mieli się ku sobie. Nic dziwnego, skoro połączą ich wspólne rozterki życiowe i nie tylko. Agata też wydaje się zachwycona towarzystwem Asi i można spekulować, że chciałaby, by brat ułożył sobie życie z kimś takim jak Asia. Marysia, córka Huberta i Klary również bardzo polubiła Emila i będą się razem świetnie bawić. Wszystko wskazuje na to, że wszyscy stworzą zgraną drużynę, a może nawet i coś więcej, bo prawdziwą rodzinę! Na rozwój wydarzeń trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać.  

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze