Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Impreza Huberta dla Asi wzruszy ją na całego. Tak zacznie się ich romans? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-13 10:26

Wielka uroczystość u Pyrków wzruszy Asię (Anna Gzyra). To dla niej Hubert (Marek Molak) postara się jak umie w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Samotna matka Emila (Artem Malaszczuk) oniemieje na widok niespodzianki, którą ratownik przygotuje specjalnie dla niej i chłopca. W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 mąż Klary (Olga Jankowska) i Asia staną się sobie bliżsi niż kiedykolwiek. Właśnie na imprezie w ogrodzie domu rodzinnego Pyrków, Sokalska zrozumie, że takiego mężczyzny potrzebuje. Oficjalnie wejdą w romans? Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z planu.

Uroczysta impreza Huberta dla Asi w "Barwach szczęścia" po wakacjach

Hubert w nowych odcinkach "Barw szczęścia" bardzo zbliży się do Asi i jej syna Emila. Samotna matka z chęcią pozna bliżej tak dobrego i pomocnego mężczyznę, jakim jest Pyrka. Zresztą przekona się na własnej skórze, że mąż Klary to prawdziwy gentleman, bo już w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach okaże się, że Pyrka przyszykuje dla niej wyjątkowy dzień. Będzie chodziło o przyjęcie dla Emila, które odbędzie się w ogrodzie domu rodzinnego Pyrków. W przygotowania zaangażują się także Agata (Natalia Zambrzycka) i Marysia (Nina Szumowska). Dziewczynka bardzo polubiła Emila, a to bardzo dobrze, bo wiadomo już, że Hubert i Sokalska zaczną spędzać ze sobą wyjątkowo dużo czasu. 

Najnowsze relacje i zdjęcia z planu "Barw szczęścia" udowadniają, że impreza w domu Pyrków uda się w stu procentach. W galerii zdjęć poniżej można zobaczyć uśmiechniętą Asię, a na nagraniu z planu słychać wyraźnie, że kobieta serdecznie dziękuje Hubertowi za organizację tak fajnego przyjęcia dla niej i jej syna. Mało tego, na jednym ze zdjęć Sokalska stoi naprawdę blisko Pyrki, widać, że wyciera mu buzię i wcale nie wygląda to jak scena zwykłych znajomych. Wręcz przeciwnie, Asia stanie się coraz bardziej zainteresowana Pyrką. 

Hubert zdobędzie serce Asi w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach?

Chociaż Hubert pozostaje w związku małżeńskim z Klarą, kobieta nie powróci z USA do rodzinnego domu. Prawdopodobnie związek skończy się rozwodem, ale czy Asia zajmie miejsce Klary? Wszystko wskazuje na to, że m.in. wspomniana impreza u Pyrków bardzo zbliży Huberta i Sokalską. W końcu on też samotnie wychowuje córkę, więc doskonale się rozumieją. Połączą ich wspólne problemy i tematy nie tylko o dzieciach. Czy tak zacznie się ich romans? Hubert będzie musiał zastanowić się, czego chce od życia i czy raz na zawsze odpuści sobie Klarę, która i tak do niego nie wróci. 

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze