Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Rodzina Pyrków się powiększy! Klara ostro pożałuje, że porzuciła rodzinę. Nowy związek Huberta to już pewniak – ZDJĘCIA, WIDEO

Z planu "Barw szczęścia" wyciekł film WIDEO, na którym widać, że Hubert (Marek Molak) i Marysia (Nina Szumowska) nie będą długo płakali po Klarze (Olga Jankowska). Żona Pyrki rzuciła rodzinę dla kariery w USA, a jej córka upiornie tęskni za mamą. Tak to wyglądało w ostatnim sezonie "Barw szczęścia". Na szczęście po wakacjach to wszystko się zmieni! Rodzina Pyrków nie tylko nie zniknie, ale powiększy się aż o dwie nowe osoby! Klara będzie mogła "pozgrzytać sobie co najwyżej zębami" ze złości za oceanem. Zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Rodzina Pyrków znowu szczęśliwa! Klara nie będzie miała do kogo wracać

Gdyby w "Barwach szczęścia" Klara wpadła na pomysł, że jednak woli rodzinę w Polsce, niż karierę za granicą, wygląda na to, że miałaby dokąd wracać. Był na to czas, Hubert płakał i złorzeczył, a Marysia szalała z tęsknoty za mamą. Ale po wakacjach już nie będą sami i uschną wszystkie łzy!

Kiedy Klara w "Barwach szczęścia" oznajmiła, że już nie wraca, pojawiły się obawy, że już za moment rodzina Pyrków całkiem zniknie z serialu. Iwona (Izabela Zwierzyńska) już dawno odleciała do Ameryki, gdzie kontynuuje karierę świetnego lekarza. Z kolei Agata (Natalia Zambrzycka) aktualnie szuka swojej drogi w życiu po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski). Ostatnią ostoją rodziny byli właśnie Hubert z Klarą i Marysią, ale ona to zniszczyła. Ale to nic, mamy dla Was dobre wieści!

Jak widać na WIDEO z planu "Barw szczęścia" nowa bohaterka Asia (Anna Gzyra) i jej syn Emil (Artem Malaszczuk) będą się świetnie bawić w towarzystwie Huberta i jego córki Marysi. Nie widać tam żadnych łez, a znów pełną i do tego powiększoną rodzinę Pyrków.  

Nie przegap: Nowy Cezary w Barwach szczęścia! Fani cieszą się ze zmiany - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Rodzina Pyrków się powiększy! Klara ostro pożałuje, że porzuciła rodzinę. Nowy związek Huberta to już pewniak. – ZDJĘCIA, WIDEO
Najnowsze