Barwy szczęścia

Nowy Cezary w Barwach szczęścia! Fani cieszą się ze zmiany - ZDJĘCIA

2023-06-02 13:48

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Cezary (Marcel Opaliński) zmieni się nie do poznania! I to nie tylko dlatego, że w końcu zdecydowanie postawi na swoim i wybierze Natalię (Maria Dejmek), a nie Sofię (Valeri Guliaieva) tak jak chciała jego matka Józefina (Elżbieta Jarosik), ale przede wszystkim wizualnie. W nowych odcinkach"Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej związek ze Zwoleńską ewidentnie będzie służył Rawiczowi, który zdecyduje się na sporą zmianę w swoim wyglądzie! A fani już nie mogą wyjść z zachwytu nad odmienionym Cezarym! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Niezwykła metamorfoza Cezarego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Rawicz już nie będzie taki sam

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Cezary w końcu stanie się prawdziwym mężczyzną i przestanie słuchać na każdym kroku swojej matki. Tym bardziej, że Józefina nieustannie będzie robić wszystko, aby zniszczyć jego związek z Natalią, gdyż zdecydowanie bardziej będzie widziała Sofię na miejscu swojej synowej i wspólnie z nią spróbuje rozbić związek Rawicza. Tyle tylko, że obu paniom to się nie uda, gdyż miłość Cezarego do Natalii zwycięży, o czym w finale sezonu "Barw szczęścia" już zdąży przekonać się jego była kochanka. Co prawda, Sofia wyprowadzi Natalię z równowagi swoim wyznaniem, co robiła z Rawiczem w Anglii, ale później na własne oczy przekona się, że nie ma u dawnego kochanka żadnych szans, gdy zobaczy ich w miłosnych uniesieniach przed własnym blokiem! Ale to nie będzie jedyna zmiana jaka zajdzie u Cezarego!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Rawicz w końcu zamieszka z Natalią i stanie się to jeszcze szybciej niż przypuszczał. Wszystko przez to, że Basia (Sławomira Łozińska) nagle postanowi sprzedać dom, który wynajmuje Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzemu (Bronisław Wrocławski), a małżeństwa nie będzie stać, aby go od niej odkupić. W tej sytuacji córki Zwoleńskiej i Marczaka znajdą się na lodzie, ale na szczęście Natalia i Lea (Lena Sobota) znajdą schronienie u Cezarego i niebawem wspólnie zamieszkają. Ta nagła rewolucja w życiu zdecydowanie posłuży Cezaremu, który w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej postanowi zmienić coś jeszcze, a mianowicie swój wygląd!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Cezary na dobre pożegna się ze swoimi długimi włosami. Co prawda, już w ostatnich odcinkach obecnego sezonu Rawicz zaprezentował się już w krótszej fryzurze, tak w nowych odcinkach postawi na jeszcze mocniejsze cięcie i niezwykłe ułożenie, które podkreśli jego męskość. Odmieniony Cezary pojawi się na ekranach dopiero w dalszej części nowego sezonu "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, gdyż odcinki uwielbianego serialu TVP2 są kręcone z dużym wyprzedzeniem. Jednak już teraz efekty metamorfozy Rawicza można dostrzec na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Facebooku i Instagramie, gdzie nowy wygląd ukochanego Natalii zdecydowanie powalił fanów!

- Cezary w końcu ściął włosy 😂;

- Cieszę się, że Cezary, ściął włosy, teraz wygląda mega!

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze