Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Małgorzata wyrzuci córki z domu! Natalia i Malwina nie będą miały się gdzie podziać

2023-06-01 22:55

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zjawi się w kancelarii Natalii (Maria Dejmek) i obwieści córkom, że muszą się natychmiast wyprowadzić z domu, który agentka wynajmuje od Basi (Sławomira Łozińska). Zwoleńskiej i Marczaka (Bronisław Wrocławski) nie będzie stać na kupno nieruchomości, dlatego Grzelakowa prędko znajdzie sobie innego kupca i wyrzuci całą rodzinę na bruk! Wówczas w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Natalia i Malwina (Joanna Gleń) zostaną na lodzie, gdyż obie nie będą miały jeszcze, gdzie się zatrzymać... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Natalia i Malwina wylądują na bruku w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Małgorzata pozbędzie się ich z domu

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach okaże się, że Małgorzaty i Jerzego nie stać na kupno domu Basi, który Grzelakowa postanowi sprzedać, aby spłacić Justynę (Lidia Sadowa). Co prawda, wdowa po Zenku (śp. Jan Pęczek) da Zwoleńskiej możliwość pierwokupu, a nawet zaproponuje jej dobrą cenę, ale mimo tego Zwoleńskiej i Marczakowi nie wystarczy na niego funduszów. W tej sytuacji Basia zacznie szukać kupca, gdzie indziej i prędko go znajdzie, a co za tym idzie ostatecznie i nagle wyrzuci Małgorzatę i Jerzego z domu, a wraz z nimi ich córki z rodzinami, przez co w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ani Malwina, ani Natalia nie będą miały jeszcze, gdzie się podziać...

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Małgorzata zjawi się w kancelarii Natalii, aby osobiście przekazać córkom fatalne wieści. Zwoleńska oświadczy, iż Grzelakowa znalazła innego kupca na dom, czym ogromnie zszokuje Malwinę i Natalię, które były przekonane, że to właśnie oni odkupią posiadłość od Basi. Tyle tylko, że Małgorzaty i Jerzego nie będzie na to stać, przez co cała ich rodzina w trybie natychmiastowym będzie musiała opuścić dom, ale w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nikt nie będzie na to przygotowany!

- Lepiej mi powiedzcie, jak wygląda kwestia waszych przeprowadzek - zapyta Małgorzata, na co Malwina przyzna, iż faktycznie zamierza wyprowadzić się do Hermana (Maciej Raniszewski), ale remont w jego mieszkaniu potrwa jeszcze z kilka tygodni.

- A my z Cezarym musimy wziąć się za to wreszcie na poważnie, bo przez jego chorobę nic w tej sprawie nie drgnęło - stwierdzi Natalia.

Wtedy w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata zrobi wyraźnie niezadowoloną minę, po czym zbierze się do wyjścia i na pożegnanie stwierdzi, że jeszcze wrócą do tego tematu. Tyle tylko, że znów zdecydowanie szybciej niż myślą, gdyż tego samego dnia Zwoleńska zbierze wszystkich domowników w salonie i poinformuje, że muszą się jak najszybciej opuścić dom! Jak na te słowa w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zareagują Natalia i Malwina, które w tym momencie zostaną na lodzie? Gdzie się podzieją? Tego dowiemy się już w nowym sezonie!

Barwy szczęścia, odcinek 2810: Wielki powrót Basi Grzelak. Nareszcie będzie szczęśliwa?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze