Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2819: Basia wyrzuci Małgorzatę i Jerzego! Sprzeda dom, aby spłacić córkę Zenka - ZDJĘCIA

2023-05-18 22:38

W 2819 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) odwiedzi Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska) bez wcześniejszej zapowiedzi. Co prawda, Zwoleńska nie zdziwi się nalotem Grzelakowej, gdyż będzie podejrzewała, że w dobie szalejącej drożyzny właścicielka domu będzie chciała im podnieść czynsz, ale mocno się zdziwi! W 2819 odcinku "Barw szczęścia" Basia zjawi się nie po to, aby zwiększyć im opłaty tylko wyrzucić Małgorzatę i Jerzego (Bronisław Wrocławski) z domu, który postanowi nagle sprzedać! Tego Zwoleńska zupełnie nie będzie się spodziewała... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2819 - czwartek, 18.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2819 odcinku "Barw szczęścia" Basia postanowi sprzedać swój dom, który od lat wynajmuje Małgorzacie i Jerzemu, gdyż zda sobie sprawę, że tylko tak zdoła spłacić Justynę (Lidia Sadowa). Tym bardziej, że rok po tragicznej śmierci Zenka (śp. Jan Pęczek) jego córka zacznie upominać się o swoją część spadku, gdyż pilnie będzie potrzebowała pieniędzy. Oczywiście, Justyna nie zrobi tego osobiście tylko przez Jolę (Małgorzata Potocka), która zacznie coraz bardziej naciskać na Basię, gdyż nie spodoba jej się, że żona Zenka ponownie przyjęła pod swój dach Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), z którym na dodatek zdecydowała się związać. W 2819 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa nie będzie chciała wyprowadzać się z domu Zenka, w którym będzie czuła się jak u siebie, dlatego pod młotek zdecyduje się wystawić swój dom!

W 2819 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa zjawi się u Zwoleńskiej bez wcześniejszej zapowiedzi. Jednak wizyta właścicielki domu wcale nie zdziwi Małgorzaty, która będzie na nią przygotowana. Tym bardziej, że żona Jerzego zda sobie sprawę, że obecnie wszystko drożeje, zatem z pewnością i Basia będzie chciała podnieść im opłaty. Aczkolwiek mocno się zdziwi!

- Muszę pani powiedzieć, że spodziewałam się pani wizyty - zacznie Małgorzata.

- Tak? - zdziwi się Basia.

- Wiadomo, wszystko teraz drożeje. No i spodziewałam się, że pani też nam czynsz podniesie, ale jestem gotowa na wszystko. Zgadzam się z panią. Jestem gotowa na negocjacje - zapewni ją.

- Ale rzeczywiście przyszłam w sprawie domu tylko nie czynszu... - zaprotestuje, czym w 2819 odcinku "Barw szczęścia" mocno zdziwi Zwoleńską i szybko zdejmie jej uśmiech z ust - Nie? A czego? Nie rozumiem - dopyta zmieszana.

- Sprzedaży - powie stanowczo.

Wtedy w 2819 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata dozna szoku, ale dla Basi to również nie będzie łatwa decyzja. Grzelakowa wyjaśni, że nie chce sprzedawać swojego domu, ale nie ma innego wyboru, gdyż tylko tak może spłacić córkę Zenka. A domu zmarłego męża nie chce oddawać pod młotek...

- Tak analizuje wszystko. Czy pani jest pewna? Czy pani przemyślała tą decyzję? - zacznie dopytywać.

- No, wie pani, to nie było takie proste. No bo mam do wyboru albo ten dom, albo ten dom po mężu - zacznie tłumaczyć się Basia.

- No tak, tym bardziej, że tam pani ogromny remont zrobiła - zauważy Małgorzata.

- Najchętniej zatrzymałabym oba domy, ale Justynce, córce Zenka, należy się spadek. Nie mam tyle pieniędzy - przyzna smutno.

Oczywiście, Zwoleńska w 2819 odcinku "Barw szczęścia" w pełni zrozumie decyzję Basi, ale nadchodząca wyprowadzka wcale jej nie ucieszy. Tym bardziej, że będzie miała ona nastąpić już lada moment, przez co wspólnie z Jurkiem znajdą się na lodzie...

- Ale nie musi się pani tłumaczyć tylko wie pani, mnie bardziej chodzi o to... kiedy mamy się stąd wyprowadzić? - zapyta Zwoleńska.

- No jak najszybciej - uzna Grzelakowa.

Barwy szczęścia. Basia po nocy Arturem nawet go nie pocałuje!
Najnowsze