Barwy szczęścia. Szokujący zwrot akcji u Agaty i Patryka. Nikt nie spodziewa się takiego finału

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia. Szokujący zwrot akcji u Agaty i Patryka. Nikt nie spodziewa się takiego finału

Barwy szczęścia. Szokujący zwrot akcji u Agaty i Patryka. Nikt nie spodziewa się takiego finału

2021-07-12 14:47

Po aferach i kryzysie w "Barwy szczęścia", przyjdzie czas na wielki zwrot akcji u Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). Nikt się nie spodziewa takiego finału. W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 narzeczeństwo Pyrki i Jezierskiego stanie pod znakiem zapytania, ale też zaczną ich ścigać demony przeszłości. Po koszmarnych nieporozumieniach i kłótniach, przyjdzie czas na odważne postawienie sprawy. Dokonają wyboru czy chcą się godzić, czy o sobie zapomnieć. Mamy dowód potwierdzający, na który wariant postawią! Sprawdź!

Szokujący finał kryzysu Agaty i Patryka w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nastąpi ostry zwrot akcji w związku z kryzysem u Agaty i Patryka, który rozhulał się już w minionym sezonie. Wszystko przez nieporozumienia i oszustwa. To młody Jezierski w "Barwy szczęścia" przed przerwą wakacyjną, chciał poczuć zew wolności i zakręcił się koło pięknej Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Tak zainteresował się koleżanką, że zapomniał chyba o narzeczeństwie z Pyrką.

On i Agata nie mogli się dogadać, a matka Patryka wcale nie pomagała. Sławka (Ewelina Serafin) naciskała na ślub, czym doprowadziła do konfliktu. Nie pomogło też pojawienie się Andrzeja Romanowskiego (Maciej Jachowski), który niegdyś doprowadził Pyrkę niemal do ruiny. 

Przeczytaj: Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

To właśnie Romanowski w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 doprowadzi do tego, że między Agatą i Patrykiem pojawi się kolejny zgrzyt. Andrzej powróci namieszać i nie zapomni, że Agata nie pomogła mu, kiedy żebrał o pomoc. W kolejnym sezonie "Barwy szczęścia" zaplanuje zemstę? Prawdopodobnie tak, bo jego intencje nigdy nie były czyste. Tymczasem z planu serialu wyciekły nagrania do nowej czołówki, którą widzowie zobaczą już na jesień. Właśnie w ten sposób wiadomo, jak skończy się kryzys Agaty i Patryka. 

Przeczytaj: M jak miłość. To ona skrzywdziła Barbarę! Lilka gorzko pożałuje zdrady Mateusza

Czołówka "Barwy szczęścia" obejmuje tylko tych aktorów, którzy na stałe zagościli w serialu, a ich wątki są istotne. Na Instagramie "Barwy szczęścia" pojawiły się nagrania z planu kręcenia nowej czołówki. Właśnie tam widać doskonale, że Agata i Patryk pozują razem, uśmiechają się i przytulają! To może oznaczać tylko jedno - para wróci do siebie i zażegna kryzys. Bardzo wątpliwym jest, że scenarzyści pozwoliliby sobie na kręcenie czołówki z Agatą i Patrykiem razem, a potem postanowiono by ich rozdzielić i raz na zawsze zakończyć związek. Wygląda więc na to, że fani wątku Pyrki i Jezierskiego nie mają o co się martwić, bo bohaterowie będą razem i zażegnają kryzys. 

Barwy szczęścia: Patryk (Konrad Skolimowski), Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia: Patryk (Konrad Skolimowski), Agata (Natalia Zambrzycka)
Najnowsze