Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wielkie zmiany w hotelu Stańskich! Wyleci nie tylko Karolina - ZDJĘCIA

2023-06-28 13:08

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w hotelu Stańskich dojdzie do sporych roszad kadrowych! Wszystko przez zdradę Bruna (Lesław Żurek) z Karoliną (Marta Dąbrowska), po której Różańska uzna, że nie jest w stanie spojrzeć w oczy Bożenie (Marieta Żukowska) i dalej z nimi pracować. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej recepcjonistkę zastąpi Kajtek (Jakub Dmochowski). Ale wygląda na to, że nie tylko na tej funkcji dojdzie do zmian, gdyż zagrożona będzie również pozycja Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), która podejrzewała, że Karolinę i Bruna łączy coś więcej! Czy Zborowska też odejdzie?! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Roszady kadrowe w hotelu Stańskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Poleci nie tylko Karolina?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach dojdzie do rewolucyjnych zmian w hotelu Stańskich, które będą następstwem zdrady Bruna z Karoliną! Szefa i recepcjonistkę połączy gorący seks w gabinecie męża Bożeny, ale poranek wcale nie będzie taki promienny, gdyż do obojgu dojdzie, co właśnie się stało. Różańska będzie miała straszliwe wyrzuty sumienia, że oddała się Stańskiemu i po wspólnej nocy szybko od niego ucieknie, z kolei Bruno po znaku od żony, wyleci z hotelu jak poparzony i wróci do niej tak jak gdyby nic się nie stało. Wówczas Karolina zacznie na poważnie zastanawiać się nad odejściem z hotelu, gdyż zda sobie sprawę, że po wszystkim nie będzie w stanie spojrzeć Bożenie w oczy. I wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej tak właśnie się stanie, a recepcjonistkę zastąpi Kajtek!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach miejsce Karoliny w hotelu Stańskich zajmie Kajtek, który po definitywnym rozstaniu z Oliwką i kochanką Lilly (Mayu Gralińska Sakai) całkowicie stoczy się na dno i będzie przypominał wrak człowieka. Wówczas wyjdzie na jaw, że Cieślak wpadł w poważne problemy, ale na szczęście los się w końcu do niego uśmiechnie, gdyż znajdzie pracę u Bożeny i Bruna. Ale wiele wskazuje na to, że nie będą to jedyne zmiany, jakie nastąpią w hotelu Stańskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, gdyż pod znakiem zapytania stanie również przyszłość przyjaciółki Karoliny, Oliwki, która tak jak Justin (Jasper Sołtysiewicz), podejrzewała, że Rożańską i Stańskiego może łączyć coś więcej! Tyle tylko, że wobec Skotnickiego Bruno będzie miał ogromny dług do spłacenia, po tym jak wyprowadził jego hotel na prostą po skandalu z Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz), a wobec Zbrowskiej już nie!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka straci pracę w hotelu Stańskich?! Nowa bohaterka Kamila Lakomicka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z planu, na których widzimy widzimy jak pozuje z pracownikami hotelu Stańskich. Na fotografii tuż obok niej widzimy Kajtka w służbowym stroju, a następnie Oliwkę, która jednak nie ma na sobie swojego wdzianka! A to przez to, że ma go na sobie inna postać! Czyżby w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej to ona zastąpiła Zbrowską i stała się nową kosmetyczką w hotelu Stańskich? Czy Oliwka odejdzie z pracy jak Karolina? A może nowa bohaterka zostanie tylko jej zmienniczką, gdyż hotel wciąż będzie cieszył się sporym zainteresowaniem? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze