Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Znak od Bożeny po seksie Karoliny i Bruna na biurku. To otrzeźwi Stańskiego

2023-06-21 21:28

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 dojdzie do seksu Karoliny (Marta Dąbrowska) i Bruna (Lesław Żurek) na biurku w gabinecie. Bożeny (Marieta Żukowska) nie będzie w tym czasie w hotelu, bo postanowi pozostać na Mazurach i tam opiekować się synem Tadziem (Józio Trojanowski). Właśnie podczas odwiedzin Bruna w hotelu dojdzie do zbliżenia z recepcjonistką. W "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej widzowie zobaczą zdradę Bruna i natychmiastowy znak od Bożeny. To błyskawicznie otrzeźwi mężczyznę po seksie.

Ten znak od Bożeny po zdradzie Bruna otrzeźwi go na całego w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 

Nie jest tajemnicą, że Bruno zdradzi żonę w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia". Zbliży się z Karoliną, bo recepcjonistka okaże mu zrozumienie w kryzysie z Bożeną, on pomoże jej za to w sprawie śledztwa na policji i złoży zeznania na jej korzyść po wyczynach Rafała (Wojciech Solarz). Wspólne problemy i troski przerodzą się w intymne rozmowy, a w końcu do seksu na biurku w gabinecie biznesmena! Po wszystkim wcale nie nastąpią romantyczne uniesienia. Wręcz przeciwnie, Bruno i Karolina wydadzą się speszeni i niemal od razu dojdzie do nich, co właśnie nawyprawiali. 

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Karolina niemal od razu spróbuje się ulotnić o poranku po seksie z szefem. 

- Zaczekaj... - poprosi Stański, gdy spostrzeże, że kobieta ucieka speszona po wspólnych chwilach. - (...) To, co chcę ci powiedzieć, jest ważne - doda, ale Karolina wykręci się natłokiem pracy i i tak ucieknie z pokoju. Kiedy ochłonie, znów zjawi się u szefa, ale jakie będzie jej zaskoczenie, kiedy zobaczy walizkę i Stańskiego w gotowości do powrotu na Mazury. 

- Wyjeżdżasz? - zapyta się Karolina. 

- Tak, zaraz wracam na Mazury, ale wcześniej chciałem z tobą... - zacznie Bruno, ale Karolina nie pozwoli mu dokończyć myśli.

- Posłuchaj, ja po prostu... - westchnie.

- Daj mi powiedzieć. To, co się stało, to było... - jak cytuje wspomniany portal, Stański nie da rady się wypowiedzieć, bo rozmowę przerwie huk. Zaalarmowani kochankowie od razu udadzą się sprawdzić, co się dzieje. 

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 okaże się, że hałas spowodowała obluzowana półka, na której stało ulubione wino Bożeny. Butelka z drogim alkoholem roztrzaska się, a mężczyzna odbierze to jako znak. Wypadek otrzeźwi go i uzna, że musi natychmiast wracać do żony i dziecka. - Muszę jechać - rzuci jedynie do skołowanej Karoliny i wybiegnie z hotelu. Całą sprawą i złym humorem szefa oraz recepcjonistki, zainteresuje się Justin (Jasper Sołtysiewicz). 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze