Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Karolina weźmie Bruna na litość. Tak ją pocieszy, że skończy się seksem - ZDJĘCIA

2023-06-13 15:25

Karolina (Marta Dąbrowska) w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej weźmie Bruna (Lesław Żurek) na litość. Stański bardzo zaangażuje się w śledztwo w sprawie recepcjonistki, chociaż to przecież była partnerka Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), porywacza Tadzia (Józio Trojanowski). W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bruno znów zjawi się w Warszawie właściwie tylko po to, by złożyć kolejne zeznania w sprawie udziału Karoliny w porwaniu oraz pomóc jej oczyścić się z zarzutów. Ona zacznie się zwierzać, zrobi z siebie ofiarę, a pocieszanie nastąpi poprzez seks w hotelu!

Pocieszanie Karoliny skończy się seksem recepcjonistki z Brunem w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Karolina była kiedyś partnerką Zaborskiego, rywalką Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna. Jednak od jakiegoś czasu stała się niewinna i przychylna Stańskim. Szczególnie szef robi na niej duże wrażenie, a i Bruno coraz bardziej interesuje się atrakcyjną pracownicą. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Stański wróci do hotelu w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2023, by znów zeznawać na korzyść Karoliny i pomóc jej w oczyszczeniu z zarzutów o współudział w porwaniu Tadzia. Biznesmen bardzo zaangażuje się w problem kobiety i będzie widać wyraźnie, że nie robi tego tylko z czystej przyjaźni. Karolina zachwyci się widokiem szefa w hotelu.

- Przepraszam, że cię znowu przeze mnie ściągali z Mazur - powie Karolina i uda niewiniątko. Postawi się w roli zatroskanej kobiety, osamotnionej matki, która liczy na pomoc. Zresztą nawet nie ukryje, że liczy na wyrok w tzw. "zawiasach". Bruno pójdzie składać kolejne zeznania i obwieści, że funkcjonariusze nie pytali o nic nowego. Uzna, że sprawa idzie w dobrym kierunku, co trzeba uczcić. Zaproponuje recepcjonistce wspólną kolację, a podczas rozmowy Karolina znów urobi Bruna i zacznie opowiadać o problemach. Powie mu nawet, że ostatnio mało jadła z nerwów o przebieg sprawy. 

- (...) Skąd ja to znam... Ciągle mam na karku sprawę o napaść z bronią na Rafała. Ta niepewność mnie wykańcza, mecenas wierzy, że dostanę wyrok w zawiasach, ale może być różnie - powie recepcjonistka w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach. Do tego Bruno podziękuje jej za numer do znajomej terapeutki, ale przyzna, że nie umie otwierać się przed kimś obcym. Karolina natychmiast podchwyci temat.

- Jeśli chcesz... jeśli potrzebujesz... to zawsze możesz ze mną. Mam dług do spłacenia - wyzna kobieta, a to będzie dla Bruna sygnał do czegoś więcej. Rozmowa i zwierzenia doprowadzą do pocałunków, a potem seksu w hotelu! Bruno zdradzi Bożenę, która będzie przebywała z ich synem na Mazurach. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze