Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zajmie miejsce Karoliny?! Wykorzysta zdradę Bruna do zbliżenia się z Oliwką? - ZDJĘCIA

2023-06-26 15:35

Kajtek (Jakub Dmochowski) szybko wykorzysta rozsypkę Karoliny (Marta Dąbrowska) do zamieszania w życiu Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)?! Cieślak zajmie miejsce recepcjonistki w hotelu Stańskich, bo kochanka Bruna (Lesław Żurek) nie zniesie dłużej pracy i konfrontacji z Bożeną (Marieta Żukowska)? Zapowiadają się duże zmiany w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023. Serialowy Tomasz (Jakub Sokołowski) pokazał nagranie z planu "Barw szczęścia", na którym widać wyraźnie, że Kajtek siedzi w hotelu Stańskim na miejscu Karoliny. Tak zaplanuje sobie powrót do Zbrowskiej?

Kajtek zajmie miejsce Karoliny w hotelu Stańskich w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Nagranie z planu "Barw szczęścia" rozpala wyobraźnię. Jakub Sokołowski, czyli serialowy Tomasz Kępski pokazał, że na stałym miejscu Karoliny, zasiadł Kajtek! O powrocie Cieślaka do serialu i staraniach o względy byłej dziewczyny, pisaliśmy już jakiś czas temu. Nie jest tajemnicą, że Kajtek nie odpuści sobie Oliwki, chociaż do ich zerwania doszło już jakiś czas temu, w skutek zdrady chłopaka z Lilly Mayu Gralińska Sakai). Zbrowska dowiedziała się o seksie ukochanego z kochanką i nie chciała go więcej znać. On odsunął się na trochę z jej życia, ale w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023, znów postara się wkupić w jej łaski. I tu pojawia się problem, bo przecież dziewczyna zaczęła układać sobie życie ze sporo starszym biznesmenem Kępskim...

To właśnie Jakub Sokołowski podzielił się nagraniem na swoim profilu na Instagramie, gdzie widać Kajtka na miejscu Karoliny. Cieślak rozsiadł się za biurkiem w recepcji hotelu Stańskich, gdzie zawsze urzędowała Karolina. Czyżby nastąpiła nieoczekiwana zamiana miejsc? Może byłoby to szokujące, ale nie niemożliwe, bo przecież Karolina w nowym sezonie "Barw szczęścia" bardzo przeżyje fakt zdrady z szefem. Poczuje się tak głupio po wspólnej nocy z Brunem, że zacznie myśleć o wycofaniu się z pracy i zniknięciu... Nic dziwnego, skoro prędzej czy później doszłoby do spotkania z Bożeną, a recepcjonistka musiałaby przyznać się do wszystkiego, albo na zawsze zapomnieć o zdradzie i kłamać w najlepsze wszystkim dookoła. 

Karolina odejdzie na dobre z hotelu Stańskich? To umożliwiłoby Kajtkowi zbliżenie się do Oliwki

Jeśli Karolina faktycznie zdecydowałaby się odejść z hotelu po seksie ze Stańskim, Kajtek mógłby objąć jej stanowisko, by być bliżej Oliwki. Cieślak spróbuje różnych metod, by raz jeszcze zdobyć serce pięknej blondynki. Czy Tomasz na to pozwoli? Kępskiemu na pewno nie spodoba się fakt, że były chłopak kręci się wokół jego ukochanej. 

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze

Materiał sponsorowany