Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Karolina po seksie z Brunem zacznie go unikać! Odrzucony Stański wróci do żony - ZDJĘCIA

2023-06-22 11:44

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina (Marta Dąbrowska) po gorącym seksie z Brunem (Lesław Żurek) w jego gabinecie, zda sobie sprawę, że popełnia duży błąd! Dopiero wtedy do Różańskiej dotrze, co tak naprawdę zrobiła i tuż po miłych chwilach ucieknie z gabinetu szefa jak poparzona i nie da kochankowi nawet dojść do słowa. Nie inaczej będzie później, gdyż w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej recepcjonistka nałogowo zacznie unikać szefa, a odtrącony Stański jak gdyby nic wróci do Bożeny (Marieta Żukowska), która nagle o sobie przypomni! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Karolina odwróci się od Bruna po wspólnej nocy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Ucieknie do Bożeny

Poranek w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nie zacznie się dla Karoliny najlepiej, gdyż dopiero wtedy do recepcjonistki dojdzie, że poprzedniej nocy przespała się ze swoim szefem. Recepcjonistka zacznie mieć potworne wyrzuty sumienia względem Bożeny i jak podaje swiatseria.interia.pl postanowi jak najszybciej uciec z gabinetu Bruna, ale kochanek jej na to nie pozwoli! W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Stański spróbuje zatrzymać Różańską na wszelkie możliwe sposoby, ale niestety mu się to nie uda, gdyż recepcjonistka wybiegnie jak poparzona!

- Zaczekaj... To, co chcę ci powiedzieć, jest ważne - poprosi Bruno, ale Karolina go zlekceważy.

Jednak Stański w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach tak łatwo nie odpuści i za wszelką cenę będzie chciał porozmawiać z Różańską o tym, co między nimi zaszło! Tyle tylko, że Karolinie wcale nie będzie się śpieszyło, aby ponownie zostać z szefem sam na sam!

- Jak będę miała chwilę wolnego, porozmawiamy - rzuci Różańska, a jej chłodne podejście nie spodoba się Stańskiemu.

Chwilę później odtrącony Bruno w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej spakuje swoje walizki i postanowi wrócić do żony i synka (Józio Trojanowski) na Mazury. Wtedy w jego gabinecie zjawi się również Karolina, która aż dozna szoku na widok spakowanych toreb kochanka!

- Wyjeżdżasz? - spyta zaskoczona.

- Tak, zaraz wracam na Mazury, ale wcześniej chciałem z tobą... - zacznie tłumaczyć Bruno, ale zraniona Karolina nie pozwoli mu dokończyć myśli, jednak tym razem Stański postawi na swoim - Posłuchaj, ja po prostu... Daj mi powiedzieć. To, co się stało, to było...

Tyle tylko, że w tym momencie w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach do głosu dojdzie nieobecna Bożena, gdy w hotelowym lobby zbije się półka z jej ulubionym winem. Wtedy Bruno zorientuje się, że to znak od żony, który natychmiast go otrzeźwi i sprawi, że już nic nie będzie miał do powiedzenia Karolinie tylko czym prędzej w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej poleci do żony!

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze