Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe oblicze Kajtka zaskoczy wszystkich. Wpakuje się w poważne kłopoty! - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" po wakacjach zobaczymy zupełnie nowego Kajtka (Jakub Dmochowski). Młody Cieślak wpakuje się w tak wielkie tarapaty, że Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) będzie gotowa rzucić i wszystko, aby go ratować! Odmieniony Kajtek będzie czekał na byłą narzeczoną pod blokiem, ale w takim stanie, że można tylko załamać ręce. Cieślak będzie wyglądał na bezdomnego! Czy Kajtek faktycznie straci wszystko w nowym sezonie "Barw szczęścia", z dachem nad głową włącznie? Zobacz jak się zmieni dawny ukochany Oliwki w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Tak się zmieni Kajtek po wakacjach. Ślad po dawnym Cieślaku zaginie

Oliwka w "Barwach szczęścia" oniemieje na widok nowego Kajtka pod swoim blokiem. Zbrowska właśnie będzie wracała z uroczej randki, a pod dom odstawi ją Kępski (Jakub Sokołowski). Ale nie da się ukryć, że widok Cieślaka na obojgu zrobi wrażenie, a Oliwka będzie tak zaniepokojona, że poświęci się ratowaniu byłego narzeczonego! Co tak wzburzy kochanków?

Kajtek w "Barwach szczęścia" po wakacjach zaprezentuje się w nowym wydaniu, ale niestety nie będzie to człowiek sukcesu. Wręcz przeciwnie - opatulony od stóp do głów Cieślak będzie drżał z zimna pod blokiem byłej narzeczonej. W dodatku niewiele się będzie można od niego dowiedzieć...

- Kajtek? - zdziwi się Oliwka na widok swojego eks.

- Cześć, miło cię widzieć - Kajtek zerwie się z ławki do ukochanej.

- Wszystko ok? - zapyta przerażona manicurzystka.

Jasne. Nie tak jak u ciebie, ale radzę sobie - odpowie dumnie Kajtek, ale zaraz potem zniknie. Oliwka w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nie zdąży nawet przedstawić Kajtka Tomkowi.

To on? Twój były? - zapyta Kępski.

Nigdy nie widziałam go w takim stanie - zmartwi się Oliwka.

Zdradzamy: Oliwka będzie tak przerażona stanem Kajtka, że rzuci wszystko, aby ustalić, co tak naprawdę się z nim dzieje. I będzie miała rację, bo okaże się, że Cieślak wpakował się w naprawdę ogromne kłopoty!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza ze starego domu? Rafał Cieszyński w obsadzie - ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze