Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza ze starego domu? Rafał Cieszyński w obsadzie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-18 21:35

Na planie serialu "Barwy szczęścia" kręcone są właśnie odcinki, w których do obsady dołączy Rafał Cieszyński. Znany aktor, który skradł serca widzów jako Przemek Gibalski w "Ojcu Mateuszu", od kolejnego sezonu "Barw szczęścia" po wakacjach 2023 wcieli się w nowego bohatera, który wkroczy do życia Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki). Nie bez przyczyny wątek Cieszyńskiego będzie się toczył w tle ze starym domem, który kupili Sadowscy! Czy to właśnie on będzie nowym sąsiadem Kasi i Łukasza? Zobacz relację z planu "Barw szczęścia" i poznaj szczegóły.

Kim Rafał Cieszyński będzie w obsadzie "Barw szczęścia" po wakacjach 2023?

Rafał Cieszyński przechodzi z "Ojca Mateusza" do "Barw szczęścia"? Nie ma obaw, że w kolejnym sezonie przygód policjantów i księdza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) z Sandomierza zabraknie lubianego funkcjonariusza miejscowego posterunku, starszego sierżanta Przemka Gibalskiego i jego szalonej żony Agaty (Alżbeta Lenska)! Aktorskie małżeństwo zostaje w obsadzie "Ojca Mateusza", ale jesienią 2023 Rafał Cieszyński wcieli się także w zupełnie inną postać. Przyjął rolę w nowym sezonie "Barw szczęścia", a jego bohater zapewne wprowadzi sporo zamieszania w życiu Kasi i Łukasza.

To już pewne, że kolejne odcinki "Barw szczęścia" przyniosą ciąg dalszy historii ze starym domem, który Sadowscy kupili z nadziei, że go wyremontują i przeniosą się do niego z ciasnego mieszkania na osiedlu "Pod Sosnami". W finale minionego sezonu Kasia i Łukasz padli ofiarami oszustwa, gigantycznego przekrętu właścicielki domu, Boreckiej (Małgorzata Osiej-Gadzina). Tak jak oni wymagającą remontu, zapuszczoną posiadłość kupili na obrzeżach Warszawy kupili także inni nabywcy, Przyłupscy (Magdalena Różańska i Maciej Maciejewski). Niestety Sadowscy od prawniczki Natalii (Maria Dejmek) usłyszeli, że zakup nieruchomości wiązał się ze sporym ryzykiem i ich marzenia o pięknym domu mogą legnąć w gruzach.

Jaką rolę w szwindlu z domem w nowym sezonie "Barw szczęścia" odegra bohater, którego zagra Rafał Cieszyński? To na razie pozostaje tajemnicą, ale wydaje się, że zostanie nowym sąsiadem Kasi i Łukasza, że dość szybko zapanują przyjacielskie relacje. Dowodem na to są kręcone ostatnio sceny z Rafałem Cieszyńskim, Kasią Glinką, Michałem Rolnickim i ich ekranowym synem. Nowy aktor w obsadzie "Barw szczęścia" nie ukrywa, że cieszy go perspektywa dłuższej współpracy na planie.

"Serdeczności z zakładu pracy!" - napisał Cieszyński na swoim profilu na Instagramie i dodał, że taka robota to przyjemność.

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze