Barwy szczęścia

Oni nie wrócą do Barw szczęścia. Zmiany u bohaterów w nowym sezonie po wakacjach 2023 - ZDJĘCIA

2023-05-28 22:02

Szokujące zmiany w obsadzie i scenariuszu "Barw szczęścia"! Oni nie pojawią się na ekranie w nowych odcinkach serialu po przerwie wakacyjnej. Niektóre wątki zostały zamknięte na stałe, niektórzy aktorzy na dobre porzucili swoje role, a jeszcze innych los jest póki co nieznany. Pewne są jednak spore zmiany w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023. Jak zawsze, widzów czekają niemałe niespodzianki. Kto na zawsze zniknie w serialu po przerwie wakacyjnej, a czyja rola zostanie ograniczona? Sprawdź!

Zmiany w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023

Każdy nowy sezon serialu przynosi zmiany i nie będzie inaczej w przypadku nowych odcinków "Barw szczęścia" po wakacjach 2023. Aktorzy już teraz pracują na planie hitu TVP2, by na jesień widzowie mogli cieszyć się nowymi wątkami i kontynuacją znanych już historii. W minionym sezonie "Barw szczęścia" wiele się zadziało i nie brakowało emocji. Nie obeszło się bez traumatycznych przeżyć, jak m.in. śmierć Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) w 2825 odcinku "Barw szczęścia", ostatnim przed wakacjami. Wiele emocji wzbudziło oczywiście aresztowanie Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz) czy żałoba i nowa miłość Basi Grzelak (Sławomira Łozińska). Nadchodzi jednak nowe, a w kolejnym sezonie serialu zabraknie na dobre niektórych postaci i ich wątków...

Odejście Klary z "Barw szczęścia". Pyrka nie przyjedzie do Polski

Jedną z bohaterek, która pożegnała się z serialem na dobre w minionym sezonie, jest Klara Pyrka, żona Huberta (Marek Molak) i mama Marysi (Nina Szumowska). Olga Jankowska pożegnała się z "Barwami szczęścia", a ostatni raz pojawiła się na ekranie w 2751 odcinku. Aktorka zrezygnowała ze swojej roli, więc żona Huberta została wysłana do USA i nie ma możliwości, by wróciła w nowych odcinkach po wakacjach. 

Zmiana życia Iwony. Była Kępskiego nie wróci z USA

Iwona również nie pojawi się w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Pyrka ułożyła sobie życie z kochankiem w USA, a tajemniczy profesor zastąpił jej Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski). Iwona całkowicie odcięła się od życia w Polsce, w domu rodzinnym Pyrków i nie ma szans na jej powrót w nowym sezonie. Izabela Zwierzyńska na co dzień mieszka w Londynie i tam rozwija karierę. Aktorka zrezygnowała z udziału w serialu. 

Zmarli Stefan Górka i Zenek Grzelak 

Niektóre role w "Barwach szczęścia" zakończyły się wraz ze smutną i nieprzewidywalną śmiercią aktorów. Tak stało się właśnie w przypadku Zenka (Jan Pęczek), ukochanego męża Basi oraz Stefana, ojca Kasi (Katarzyna Górka), który już dłuższy czas nie pojawiał się na ekranie, ale serialowa córka dowiedziała się o jego śmierci dopiero pod koniec sezonu. W kolejnych odcinkach odbędzie się pogrzeb zmarłego, ale nie w Polsce, a w Norwegii! 

Stańscy i wyjazd na Mazury

Są bohaterowie, których dalszy los jest póki co nieznany. Chodzi m.in. o małżeństwo Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek). Kobieta upiera się przy mieszkaniu na Mazurach, dlatego ostatnio wpadali do hotelu tylko sporadycznie. Wiadomo już, że Bruno wejdzie w romans z Karoliną (Marta Dąbrowska), ale czy to oznacza, że on zostanie w Warszawie, a Bożena zniknie z Tadziem (Józio Trojanowski) na ukochanych Mazurach? Może scenarzyści rozdzielą parę, skoro przenieśli wątek Stańskiej daleko od Warszawy, a Bożena większość minionych odcinków "Barw szczęścia" spędziła na narzekaniu na hotel i męża? Na odpowiedzi będzie trzeba trochę poczekać. 

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Najnowsze

Materiał sponsorowany