Barwy szczęścia

Śmierć Stefana z Barw szczęścia. Ojciec Kasi umrze nagle we śnie w 2825 odcinku. Waleria pochowa Stefana z dala od córki

2023-04-25 22:01

Stefan Górka, którego w serialu "Barwy szczęścia" grał nieżyjący już Krzysztof Kiersznowski, umrze niespodziewanie w Norwegii, a Kasia (Katarzyna Glinka) nie zdąży się pożegnać z ojcem. Śmierć Stefana nastąpi w 2825 odcinku "Barw szczęścia" i będzie bolesnym ciosem dla Kasi, całej jej rodziny i przyjaciół Górki! To Waleria (Ewa Ziętek) zawiadomi Kasię, że jej ojciec nie żyje, że nie pozwoli sprowadzić ciała Stefana do Polski. Żona zmarłego urządzi pogrzeb w Norwegii, nie pochowa go w rodzinnym grobie u boku pierwszej żony. Ponad półtora roku po śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego z "Barw szczęścia" odejdzie na zawsze jego bohater. Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2825 ŚMIERĆ STEFANA GÓRKI - piątek, 26.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć Stefana w 2825 odcinku "Barw szczęścia" będzie dużym wstrząsem dla Kasi, jej syna Ksawerego (Bartosz Gruchot), męża Łukasza (Michał Rolnicki) oraz wszystkich przyjaciół zmarłego. W styczniu 2022 roku Stefan ostatni raz pojawił się na ekranie. Ostatnia scena z udziałem Stefana i Kasi w 2543 odcinku "Barw szczęścia" była kręcona latem 2021 roku. Już wtedy Krzysztof Kiersznowski ciężko chorował, więc twórcy serialu postanowili wysłać jego bohatera z żoną Walerią do Norwegii. Pożegnanie Stefana dostarczyło widzom wielu wzruszeń, bo wszyscy widzieli już, że zmarły w październiku 2021 roku Kiersznowski nigdy więcej nie zagra.

To Waleria w 2825 odcinku "Barw szczęścia" zawiadomi Kasię, że Stefan nie żyje. Jak podaje światseriali.interia.pl córka Górki nie uwierzy własnym uszom, gdy usłyszy wstrząsające wieści o wydarzeniach z Norwegii. - O czym ty mówisz? Co? Ale jak to nie żyje? - Kasia z trudem zapanuje nad drżącym głosem. Żona zmarłego Stefana wyjaśni, że kochany przez wszystkich Górka odszedł we śnie, położył się na popołudniową drzemkę i już się nie obudził.

Po śmierci Stefana w 2826 odcinku "Barw szczęścia" napłyną do Kasi kolejne przykre doniesienia. Postanowi lecieć do Norwegii, żeby sprowadzić do Polski ciało ojca, pochować Stefana w rodzinnym grobie u boku swojej matki Jadzi (Agnieszka Pilaszewska), pierwszej żony Górki, ale Waleria się na to nie zgodzi! Uprzedzi Kasię, że Stefana pochowa w Norwegii, żeby mieć grób zmarłego męża zawsze przy sobie.

Pogrzeb Stefana w 2826 odcinku "Barw szczęścia" stanie się początkiem konfliktu Kasi z Walerią. Także przyjaciele Górki z ulicy Zacisznej, Basia Grzelak (Sławomira Łozińska), Zdzisio (Zbigniew Buczkowski), Róża (Anna Gornostaj) Cieślakowie i Tolek Koszyk (Marek Siudym) nie będą w stanie zaakceptować decyzji Walerii o pochowaniu Stefana z dala od kraju i bliskich osób. Postanowią jednak jechać na pogrzeb do Norwegii.

Pożegnanie zmarłego Krzysztofa Kiersznowskiego z Barwami szczęścia. To były ostatnie sceny Stefana Górki w serialu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze