Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Upadek Kajtka. Oliwka rzuci wszystko, żeby go ratować? - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" zaraz po wakacjach dojdzie do niesamowitej zmiany. Pod blokiem Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) będzie siedział Kajtek (Jakub Dmochowski) przypominający swoim wyglądem... żebraka! Zbrowska oniemieje na ten widok i rzuci się ratować byłego narzeczonego. Czy ucierpi na tym nowy związek Oliwki z Kępskim (Jakub Sokołowski) w "Barwach szczęścia"? Co się stanie z Kajtkiem? Czy ukochana zdąży mu pomóc? Sprawdź, co już wiemy!

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek na dnie! Oliwka rzuci się go ratować

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 Kajtek znów pojawi się w życiu Oliwki. Zbrowska będzie całkiem szczęśliwa z Kępskim, pomimo faktu, że jego syn Wiktor jej nie akceptuje. Jednak nie on okaże się problemem. Kiedy Cieślak pojawi się pod domem Oliwki ona oniemieje na jego widok, bo jak mógł doprowadzić się do takiego stanu?

Kępski w 2828 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje Oliwce, aby na święta Bożego Narodzenia wyjechali razem w góry. Zbrowska nie zdąży jednak odpowiedź na propozycję, bo pod swoim blokiem zobaczy kompletnie odmienionego Kajtka. Dlaczego Cieślak zamieni się prawie w żebraka? Niedogolony, okutany w szaliki, czapkę, kaptur - jakby chciał się schować przed całym światem. 

- Kajtek? - tak wg portalu swiatseriali.interia.pl zawoła przerażona Oliwka na widok swojego eks.

- Cześć, miło cię widzieć - Kajtek natychmiast ruszy w stronę ukochanej.

- Wszystko ok? - zapyta manicurzystka.

- Jasne. Nie tak jak u ciebie, ale radzę sobie - powie dumny Kajtek.

Następnie w 2828 odcinku "Barw szczęścia" ubrany ciepło Kajtek stwierdzi, że zrobiło mu się zimo, więc musi lecieć. I zniknie w ułamku sekundy. Co się z nim stanie?

Oliwka w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nie zdąży nawet przedstawić Kajtka Tomkowi.

- To on? Twój były? - zapyta Kępski.

- Nigdy nie widziałam go w takim stanie - zmartwi się Oliwka.

Następnie Zbrowska spotka się z Madzią i wyzna jej szczerze, jak bardzo martwi się o eks narzeczonego. 

Oliwka w 2828 odcinku "Barw szczęścia" opowie Madzi (Natalia Sierzputowska) o swoim przypadkowym spotkaniu z Kajtkiem i niepokojach z tym związanych

- Źle wyglądał... Był... jak nie on - poskarży się Oliwka przyjaciółce. - Dzwoniłam do niego, żeby zapytać, co się dzieje, ale nie odebrał... - szepnie Oliwka.

- Pewnie zakuwa po nocach - pocieszy Oliwkę Madzia i doda:  - Wiesz, Kajtek to już nie jest twój problem. Zajmij się nowym facetem, a starego zostaw w spokoju. 

Od tego momentu w 2828 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka będzie już pewna, że w życiu jej byłego chłopaka stało się coś złego! Zbrowska nie odpuści i spróbuje za wszelką cenę dowiedzieć się, co dzieje się z Kajtkiem. I całe szczęście! Zdradzamy, że Oliwka ustali, że młody Cieślak wpakował się w poważne tarapaty!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Porażający dramat Gabrysi! To dlatego nie ma szczęścia w miłości – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach. Huczna impreza u Pyrków! Takiego grona jeszcze nie było
Najnowsze