Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Sławka zaprzyjaźni się z matką Marka. Jezierska znów wróci do dawnych nawyków?

2023-06-27 14:20

Sławka (Ewelina Serafin) nawiąże nową przyjaźń w "Barwach szczęścia" po wakacjach?! Co połączy ją z matką Marka (Marcin Perchuć)? Krystyna (Hanna Bieluszko), podobnie jak Jezierska, bardzo martwi się o syna. Obie panie łączy ostry charakterek, który w połączeniu może dać mieszankę wybuchową. Widzowie "Barw szczęścia" na pewno pamiętają czasy, kiedy Sławka była rozpuszczona i oderwana od rzeczywistości i nie mogła dogadać się z Agatą (Natalia Zambrzycka). Czy fatalne czasy powrócą? Krystyna też będzie miała swoje do powiedzenia.

Sławka i Krystyna połączą siły w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Matka Marka i matka Jowity (Magdalena Żak) oraz Patryka (Konrad Skolimowski) dogadają się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach? Na Instagramie Eweliny Serafin pojawiło się wspólne zdjęcie z planu zdjęciowego, na którym serialowa Jezierska pozuje z Krystyną. Obie wiele przeszły, a matce Złotego wcale nie spodobał się romans syna z Olgą (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), matką Michaliny (Anna Pentz). Zaczęła martwić się o przyszłość Marka, który nie dokonuje trafnych wyborów w życiu uczuciowym. Związek z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) też był przecież kontrowersyjny, bo dawno temu mężczyzna spotykał się z Marią Pyrką (Iza Kuna). Doczekał się córeczki z Iwoną, ale obie wyjechały do USA i nie ma z nimi wielkiego kontaktu. 

Sławka i Krystyna z "Barw szczęścia" przejdą przemianę w kolejnych odcinkach po wakacjach?

Widzowie "Barw szczęścia" z pewnością pamiętają czasy, kiedy to Sławka wydawała się rozpuszczoną damą, hedonistką, która myśli wyłącznie o sobie. Agata nie miała z nią lekko, jeszcze za czasów, kiedy była dziewczyną Patryka. Na przestrzeni czasu Jezierska mocno się zmieniła, rozstała się z mężem Kornelem (Jakub Bohosiewicz) i przestała być skrają egoistką. Sławka nie ułożyła sobie życia z innym mężczyzną, chociaż połączyła ją duża przyjaźń ze sporo młodszym Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Nowe odcinki "Barw szczęścia" z pewnością przyniosą jakieś nowości w wątku charyzmatycznej Sławki. 

Może Krystyna i Sławka połączą siły i będą przyjaciółkami? Nie wiadomo jeszcze, co przewiduje scenariusz "Barw szczęścia" na najbliższe odcinki po wakacjach 2023 dla tych postaci. Sławka i Krystyna na pewno nie zostawią swoich dzieci i nadal będą przyglądać się ich działaniom i wyborom. 

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Najnowsze

Materiał sponsorowany