Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2749: Matka Marka potępi jego romans z Olgą! Krystyna wypomni mu dziecko z pasierbicą - ZDJĘCIA

2023-02-01 21:16

W 2749 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Krystyna (Hanna Bieluszko) odkryje, że Marek (Marcin Perchuć) ma romans z Olgą (Dorota Kwietniewska), matką dziewczyny jego syna Witka (Witold Sosulski). Skomplikowane? Jeszcze jak, a matka Marka nie będzie w stanie pojąć jak to możliwe, że Złoty pakuje się w nowy związek z Olgą, choć może to fatalnie się odbić na Witku i Michalinie (Anna Pentz). Wredna, nadwrażliwa Krystyna przywoła Marka do porządku, upomni dorosłego syna, że dopiero co romansował z pasierbicą Iwoną (Izabela Zwierzyńska), z którą ma dziecko. Reakcja Złotego będzie zdecydowana. Ale Krystyna tak tego nie zostawi. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2749 - czwartek, 2.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Romans Marka i Olgi w 2749 odcinku "Barw szczęścia" zszokuje Krystynę Złotą, która ma swoisty dar do krytykowania wszystkich partnerek życiowych jedynego syna. Szczerze nienawidziła jego ukochanej, nieżyjącej już żony Marii (Izabela Kuna), omal nie dostała zawału kiedy wyszło na jaw, że Marek będzie miał dziecko z pasierbicą Iwoną. Teraz potępi związek Marka z Olgą, matką Michaliny, dziewczyny jego syna Witka. Od początku nie przepadła ani za Miśka, ani za jej matką, ale od 2749 odcinku "Barw szczęścia" będzie miała kolejny powód do uznania kobiety za największego wroga.

Dla Krystyny stanie się jasne, że Marek sypia z Olgą gdy w 2749 odcinku "Barw szczęścia" zastanie ją w domu syna z kuszącym, skąpym szlafroku. Jednak pierwszy o nowym romansie Złotego dowie się mąż Krystyny, Krzysztof Jaworski (Jacek Kałucki), który jak podaje portal światseriali.interia.pl dla dobra wszystkim postanowi to przed nią ukryć.

O poranku Krystyna w 2749 odcinku "Barw szczęścia" wparuje do Marka, żeby podziękować za bilety na spektakl. Przy okazji nie kryjąc oburzenia, że w przedstawieniu było za dużo golizny. - Swoją drogą to jest jakaś nieznośna maniera, żeby wszystko wyrażać nagością. Jakby nie było innych środków wyrazu... Po chwili zauważy niemal rozebraną Olgę.

Kochanka Marka w 2749 odcinku "Barw szczęścia" wda się z Krystyną w dyskusje o sztuce i kontrowersjach, jakie wzbudza. Ale stanie się dla niej jasne, że Złota jej nienawidzi. Już po wyjeździe Olgi do Poznania matka Marka urządzi mu niezłą pogadankę na temat jego związku z matką dziewczyny Witka.

- Olga to mama dziewczyny twojego syna. Sytuacja co najmniej niezręczna... Przecież ty już masz dziecko ze swoją pasierbicą, co dowodzi, że dokonujesz nietypowych wyborów życiowych - wypali Krystyna w 2749 odcinku "Barw szczęścia". Zapyta też Marka czy pomyślał, co będzie, jeżeli jego relacja z matką Michaliny rozwinie się w coś poważnego i jak Witek, który tyle w życiu przeszedł, zareaguje na fakt, że przyszła teściowa może zostać jego macochą.

Marek w 2749 odcinku "Barw szczęścia" uprzejmie poprosi matkę, żeby przestała się wtrącać w jego życie i zajęła się własnym.

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze