Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2748: Namiętny seks matki Miśki i ojca Witka. Olga i Marek pójdą na całość - ZDJĘCIA

2023-01-13 11:32

W 2748 odcinku "Barw szczęścia" Złoty (Marcin Perchuć) i Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) dadzą upust emocjom! Przestaną mydlić sobie wzajemnie oczy, że łączy ich tylko przyjaźń i dzieci. Dadzą się ponieść chwili, a w 2748 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ich namiętnego zbliżenia! Matka Michaliny (Anna Pentz) i Marek wiele przeszli, oboje martwią się o swoje dzieci, a do tego od dłuższego czasu stawali się dla siebie oparciem i ostoją. W końcu dojdzie do dużej namiętności między tą dwójką. Tak zacznie się ich gorący romans.

"Barwy szczęścia" odcinek 2748 - środa, 1.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2748 odcinku "Barw szczęścia" uczucie między Olgą a Markiem wybuchnie z wielką siłą i oboje nie powstrzymają już namiętności, która tli się w nich od dawna. Przypomnijmy, że matka Michaliny i Złoty poznali się przez dzieci, bo Miśka i Witek (Witold Sosulski) chcieli być razem, a nawet razem mieszkać, bo przecież Olga pewnego dnia postawiła na przeprowadzkę do Poznania. Potem sprawy się skomplikowały, pojawił się skandal z reżyserem Rymanem (Filip Wałcerz), a Michalina i Olga starały się dopaść zboczeńca. Podły mężczyzna nie dawał spokoju Michalinie, molestował aktorki z teatru i myślał, że nie doczeka się konsekwencji. Kiedy Olga na poważnie zajęła się tą sprawą, Ryman nachodził ją i Złotego. Na szczęście mężczyzna pożałuje swojego zachowania, bo niebawem w "Barwach szczęścia" przegra proces sądowy z żoną Zofią (Natalia Szulc) i tak się wścieknie, że przejedzie niewinnego Klemensa (Sebastian Perdek), chociaż atak będzie wymierzony nie w niego, a w kobietę. 

W 2748 odcinku "Barw szczęścia" rozkręci się romans między Olgą i Złotym 

W 2748 odcinku "Barw szczęścia" Marek i matka Miśki przestaną już udawać i dadzą upust emocjom. Wybiorą się na romantyczną randkę, pójdą do kina i na kolację, a potem sprawa sama się rozwinie. Okaże się, że mają więcej wspólnego niż sądzili, zauważą, że świetnie im się rozmawia i rewelacyjnie się dogadują. Nie będzie innej opcji, jak wybuch uczucia w mieszkaniu, gdzie dojdzie do zbliżenia i stanie się to, na co wszyscy czekali. Olga i Marek spędzą ze sobą noc w 2748 odcinku "Barw szczęścia", ale czy to oznacza związek? Nie wiadomo jeszcze, czy ta dwójka zdecyduje się na bycie parą i stworzenie związku. Jeśli tak, może być to nieco problematyczne ze strony Miśki i Witka, bo przecież oboje raczej nie spodziewają się, że ich rodziców oprócz przyjaźni, połączy gorące uczucie. Olga i Marek tak szybko z siebie nie zrezygnują. 

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze