Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2727: Sławka pochwali się Agacie nową wybranką Patryka! Tak zemści się za Justina – ZDJĘCIA

2023-01-03 13:52

W 2727 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 3.01.2022 o 20.10 w TVP2) Agata (Natalia Zambrzycka) ponownie natknie się na Sławkę (Ewelina Serafin) po treningu u Lidki (Emilia Warabida). Jednak tym razem zjawi się na nim sama i nie będzie z nią Justina (Jasper Sołtysiewicz), z którym ostatnio przyłapała go Jezierska i urządziła niezłą scenę zazdrości. W 2727 odcinku "Barw szczęścia" ciekawska Sławka nie odpuści i wypyta Pyrkę o jej relację ze Skotnickim, a w ramach zemsty pochwali się Agacie nowym związkiem Patryka (Konrad Skolimowski)! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2727 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2727 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ponownego spotkania Agaty i Sławki, pierwszego od czasu, gdy Jezierska przyłapała swoją niedoszłą synową na schadzce z najlepszym przyjacielem Patryka. Przypomnijmy, że wówczas Sławka urządziła im małą scenę zazdrości, a po wszystkim naskoczyła jeszcze na Skotnickiego i dała mu jasno do zrozumienia, że nie powinien spotykać się z byłą narzeczoną Jezierskiego. W 2727 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka znów natknie się na niedoszłą synową po treningu u Lidki, ale tym razem pójdzie na niego bez Justina. Jednak nieobecność Skotnickiego wcale nie przyćmi ciekawości Jezierskiej!

W 2727 odcinku "Barw szczęścia" Sławka postanowi zapytać Agatę wprost, co jest między nią a Justinem. Ciekawość i zazdrość Jezierskiej aż rozbawią Pyrkę, ale Sławka nie odpuści i nie spocznie, póki nie dowie się, czy są razem!

- Lepiej powiedz, co z tobą i Justinem, bo różne rzeczy słyszałam - zapyta ciekawska Sławka.

- Jakie? - uśmiechnie się Agata.

- Jesteście razem? - zapyta wprost, czym już w ogóle rozbawi Pyrkę.

Wtedy w 2727 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka wyjaśni Jezierskiej, że ze Skotnickim nic ją nie łączy, a nawet dla dobra wszystkich przestali się spotykać nawet jako przyjaciele. Słowa Agaty nieco uspokoją Sławkę, która zacznie tłumaczyć się synowej, że tak zaciekawił ją ten temat, gdyż do końca wierzyła, że zejdą się z Patrykiem, ale niestety stało się inaczej.

Jednak w 2727 odcinku "Barw szczęścia" Sławka na tym nie poprzestanie i postanowi wbić Agacie małą szpilkę w ramach zemsty, że spotykała się z Justinem! Jezierska zdradzi Pyrce, że Patryk również już zdążył się po niej pocieszyć i zaczął spotykać się z nową dziewczyną, czym kompletnie zszokuje jego niedoszłą narzeczoną, bo sam się jej tym nie pochwalił!

- Agatko, życzę ci wszystkiego dobrego i żebyś spróbowała ułożyć sobie życie tak jak Patryk - wypali nagle Jezierska.

- To Patryk się z kimś spotyka? - dopyta zaskoczona Pyrka.

Wtedy w 2727 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska zauważy, że Pyrkę nieco zabolały jej słowa i zacznie rżnąć głupa. Oczywiście, Sławka nie zdradzi jej szczegółów i nie powie otwarcie, że Patryk spotyka się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), ale to i tak wystarczy, aby poruszyć Agatę!

- Nie wiesz? Z resztą ja też nie do końca. Chyba tak. Będzie gotowy, to nam powie - stwierdzi.

- Nie, super. Bardzo się cieszę - skwituje wyraźnie niezadowolona.

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata przyzna się Patrykowi do błędu z przeszłości. Jezierski nie pozna Pyrki
Najnowsze