Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2721: Sławka urządzi Justinowi scenę zazdrości o Agatę! Oskarży go o zdradę - ZDJĘCIA

2022-12-08 20:05

W 2721 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 23.12.2022 o 20.10 w TVP2) Agata (Natalia Zambrzycka) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) wybiorą się na wspólny trening do fitness klubu, a po zajęciach Skotnicki odprowadzi Pyrkę do domu. Na pożegnanie Justin cmoknie Agatę w policzek, czego świadkiem będzie zszokowana Sławka (Ewelina Serafin)! W 2721 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska w ich obecności da upust swojemu niezadowoleniu i odejdzie. Jednak tuż po powrocie Skotnickiego do domu urządzi mu ostrą scenę zazdrości i wprost oskarży o zdradę nie tylko siebie, ale i Patryka (Konrad Skolimowski)! Zobacz to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2721 - piątek, 23.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2721 odcinku "Barw szczęścia" relacja Agaty i Justina zacznie się rozwijać, a po wspólnej nocy w hotelu Stańskich para będzie spędzać ze sobą coraz więcej czasu razem. Na nic zdadzą się tutaj pretensje Patryka, który nie będzie mógł pogodzić się z tym, że jego najlepszy przyjaciel wziął się za jego byłą narzeczoną, gdyż Skotnicki i Pyrka nic sobie z tego nie zrobią, a wręcz przeciwnie. W 2721 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Justin wybiorą się na wspólny trening do Lidki (Emilia Warabida) do fitness klubu, w czasie którego Skotnicki wciąż będzie pod wrażeniem zmiany Pyrki i znów zacznie ją adorować, co najwyraźniej jej się spodoba!

Po wspólnym treningu w 2721 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Justin odprowadzi Agatę do domu, a na pożegnanie sprzeda jej całusa w policzek. Skotnicki i Pyrka będą tak skupieni na sobie, że nie zauważą idącą w ich kierunku Sławki, która będzie świadkiem całego zdarzenia. Zszokowana Jezierska aż nie będzie mogła uwierzyć, że chłopak, który jeszcze do niedawna do niej startował spotyka się teraz z jej niedoszłą synową!

- Jak miło was razem spotkać – przywita się Sławka, po czym spojrzy wymownie najpierw na Agatę, a później na Justina, z którego zacznie kpić - No to już wiem, o co się tak ostatnio kłócicie z Patrykiem...

Oczywiście, Agata i Justin w 2721 odcinku "Barw szczęścia" zapewnią Sławkę, że nie łączy ich nic więcej niż przyjaźń, ale Jezierska będzie wiedziała swoje!

- Nie mamy z czego się tłumaczyć... - stwierdzi Justin.

- Kumplujemy się tylko – dokończy Agata.

- Właśnie widzę – westchnie Jezierska i odejdzie.

Jednak w 2721 odcinku "Barw szczęścia" Sławka tak łatwo nie odpuści i zaatakuje Justina tuż po powrocie do mieszkania. Jezierska wyrzuci byłemu kochankowi, że zachowuje się nie w porządku nie tylko wobec niej, ale przede wszystkim i wprost oskarży go o zdradę!

- Byliśmy tylko na treningu u Lidki – zacznie jej wyjaśniać.

- Z byłą narzeczoną Patryka... - wytknie mu, ale Justin przypomni Sławce, że to Patryk zostawił Agatę!

Jeszcze w 2721 odcinku "Barw szczęścia" Justin ponownie spróbuje przekonać Sławkę, że Agata jest tylko koleżanką, ale kipiąca zazdrością Jezierska mu w to nie uwierzy! A co więcej, zabroni mu nawet spotkań z Pyrką!

- A ja się z nią koleguję. I tyle w temacie - przyzna Skotnicki, po czym otwarcie spyta, czy nie może mieć żadnych koleżanek.

- Tej akurat nie powinieneś mieć – powie stanowczo.

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze