Barwy szczęścia po wakacjach. Damian przyjmie chłopaka Luizy pod swoje skrzydła. I gorzko tego pożałuje!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Damian przyjmie chłopaka Luizy pod swoje skrzydła. I gorzko tego pożałuje!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Damian przyjmie chłopaka Luizy pod swoje skrzydła. I gorzko tego pożałuje!

2022-08-03 15:21

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Damian (Michał Lesień-Głowacki) wreszcie przekona się do chłopaka Luizy (Julia Zielińska) i postanowi dać mu szansę. Wójcik ciągle będzie miał w pamięci jak przez wyskoki aktywisty jego córka o mały włos nie trafiła do więzienia, ale dla jej dobra spróbuje naprostować ich stosunki. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Damian zatrudni Aro (Martin Bogdan) w swojej firmie, która zajmuje się remontami i naprawami, ale szybko zrozumie, że nie mylił się co do niego! Czy chłopak Luizy znów coś zmaluje?

Trudne relacje Aro i Damiana w „Barwach szczęścia”!

Aro od początku nie przypadł Damianowi do gustu w „Barwach szczęścia”! Wójcikowi nie podobało się, że Luiza spotyka się ze starszym i wytatuowanym chłopakiem, który na dodatek jest aktywistą i bierze aktywny udział różnych protestach. Wszystko przez to, że wciągnął w nie również Luizę, która o mały włos nie przepłaciła tego więzieniem, gdy wypuściła norki z klatek na fermie Doleckiego (Dariusz Niebudek) i uniemożliwiła ich wjazd na teren jego posesji! Wówczas niechęć Damiana do Aro osiągnęła punkt kulminacyjny, a wzburzony Wójcik nawet rzucił się na chłopaka z pięściami! Wtedy do akcji włączyła się również Dominika (Karolina Chapko), która wytłumaczyła Damianowi, że swoim zachowaniem tylko straci córkę, w związku z czym w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Wójcik spróbuje naprawić swój błąd i pojednać się z Aro!

Patrz też: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Damian zaakceptuje Aro w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Damian w końcu posłucha rad Dominiki i postanowi naprawić swoje relacje z Aro, aby w ten sposób odzyskać i córkę. Nie dość, że Wójcikowi uda się dogadać z Aro, to jeszcze jak pokazał Michał Lesień- Głowacki na swoim Instagramie, Damian przyjmie go pod swoje skrzydła i zaoferuje pracę w swojej firmie, zajmującej się remontami i naprawami! Obaj panowie swoje pierwsze zlecenie zrealizują u Basi Grzelak (Sławomira Łozińska), która po tragicznej śmierci Zenka (śp. Jan Pęczek) zdecyduje się na rewolucje w domu. Jednak miny Damiana i Aro na zdjęciu wskazują, że ich współpraca w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wcale nie będzie usłana różami!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia podda się operacji usunięcia piersi i jajników! Utraci na kobiecości, ale wygra życie! – ZDJĘCIA

Aro znów podpadnie Damianowi w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Damian zgodzi się zatrudnić Aro, ale znając wybuchowość obu panów może być między nimi naprawdę gorąco i dojść do niejednej sprzeczki! Mina chłopaka Luizy wskazuje, że współpraca z jej ojcem wcale nie będzie owocna, choć może właśnie to będzie kara za jakiś kolejny wyskok Aro? Czy chłopak ponownie wykręci jakiś numer, a Damian wcale się co do niego nie pomyli? Tego dowiemy się już w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Najnowsze