Barwy szczęścia po wakacjach. Damian przyjmie chłopaka Luizy pod swoje skrzydła. I gorzko tego pożałuje!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Damian przyjmie chłopaka Luizy pod swoje skrzydła. I gorzko tego pożałuje!

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Damian przyjmie chłopaka Luizy pod swoje skrzydła. I gorzko tego pożałuje!

2022-08-03 15:21

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Damian (Michał Lesień-Głowacki) wreszcie przekona się do chłopaka Luizy (Julia Zielińska) i postanowi dać mu szansę. Wójcik ciągle będzie miał w pamięci jak przez wyskoki aktywisty jego córka o mały włos nie trafiła do więzienia, ale dla jej dobra spróbuje naprostować ich stosunki. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Damian zatrudni Aro (Martin Bogdan) w swojej firmie, która zajmuje się remontami i naprawami, ale szybko zrozumie, że nie mylił się co do niego! Czy chłopak Luizy znów coś zmaluje?

Trudne relacje Aro i Damiana w „Barwach szczęścia”!

Aro od początku nie przypadł Damianowi do gustu w „Barwach szczęścia”! Wójcikowi nie podobało się, że Luiza spotyka się ze starszym i wytatuowanym chłopakiem, który na dodatek jest aktywistą i bierze aktywny udział różnych protestach. Wszystko przez to, że wciągnął w nie również Luizę, która o mały włos nie przepłaciła tego więzieniem, gdy wypuściła norki z klatek na fermie Doleckiego (Dariusz Niebudek) i uniemożliwiła ich wjazd na teren jego posesji! Wówczas niechęć Damiana do Aro osiągnęła punkt kulminacyjny, a wzburzony Wójcik nawet rzucił się na chłopaka z pięściami! Wtedy do akcji włączyła się również Dominika (Karolina Chapko), która wytłumaczyła Damianowi, że swoim zachowaniem tylko straci córkę, w związku z czym w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Wójcik spróbuje naprawić swój błąd i pojednać się z Aro!

Patrz też: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Damian zaakceptuje Aro w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Damian w końcu posłucha rad Dominiki i postanowi naprawić swoje relacje z Aro, aby w ten sposób odzyskać i córkę. Nie dość, że Wójcikowi uda się dogadać z Aro, to jeszcze jak pokazał Michał Lesień- Głowacki na swoim Instagramie, Damian przyjmie go pod swoje skrzydła i zaoferuje pracę w swojej firmie, zajmującej się remontami i naprawami! Obaj panowie swoje pierwsze zlecenie zrealizują u Basi Grzelak (Sławomira Łozińska), która po tragicznej śmierci Zenka (śp. Jan Pęczek) zdecyduje się na rewolucje w domu. Jednak miny Damiana i Aro na zdjęciu wskazują, że ich współpraca w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wcale nie będzie usłana różami!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia podda się operacji usunięcia piersi i jajników! Utraci na kobiecości, ale wygra życie! – ZDJĘCIA

Aro znów podpadnie Damianowi w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Damian zgodzi się zatrudnić Aro, ale znając wybuchowość obu panów może być między nimi naprawdę gorąco i dojść do niejednej sprzeczki! Mina chłopaka Luizy wskazuje, że współpraca z jej ojcem wcale nie będzie owocna, choć może właśnie to będzie kara za jakiś kolejny wyskok Aro? Czy chłopak ponownie wykręci jakiś numer, a Damian wcale się co do niego nie pomyli? Tego dowiemy się już w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze