Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bruno uratuje Karolinę przed więzieniem za porwanie syna! Będzie miała wobec niego dług do spłacenia - ZDJĘCIA

2023-06-13 13:50

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bruno (Lesław Żurek) złoży w prokuraturze zeznania, które potwierdzą, że Karolina (Marta Dąbrowska) nie brała udziału w porwaniu Tadzia (Józio Trojanowski), że Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) kłamał w sądzie, oskarżając byłą kochankę o pomoc w uprowadzeniu syna Stańskich! Tym samym na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" Karolina odetchnie z ulgą, że nie trafi do więzienia jak Zaborski. Będzie jednak miała wobec Bruna dług do spłacenia. Widząc w jakim stanie jest Stański, postanowi odwdzięczyć się mu w szczególny sposób. Tak dojdzie do zdrady Bruna! Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2829 po wakacjach 2023 - Bruno zdradzi Bożenę w Karoliną!

Zeznania Bruna w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach ocalą Karolinę przed zarzutami Zaborskiego o współudział w porwaniu syna Stańskich! Podczas ostatniej rozprawy w sądzie bezwzględny Rafał na procesie próbował pociągnąć za sobą Karolinę. Oskarżył byłą kochankę, matkę swojego syna Dobromira o to, że pomagała mu porwać z hotelu Tadzia. W jednej chwili przerażona Karolina zrozumiała, że jeśli prokuratura i sąd uwierzą Zaborskiemu, to pójdzie siedzieć do więzienia i odbiorą jej dziecko. Już wtedy Bruno zapewniał recepcjonistkę, że nie pozwoli na to, żeby Rafał się wywinął. Obiecał jej też, że skoro siedzą w tym razem, to muszą sobie pomagać.

Dlatego na początku nowego sezonu "Barw szczęścia" w 2829 odcinku Bruno przekona prokuratora, że była partnerka Rafała jest niewinna i z całą pewnością nie miała nic wspólnego z porwaniem Tadzia. Po złożeniu zeznań Stański uspokoi Karolinę, że to wszystko zaraz skończy, że sprawa zostanie umorzona i nic jej nie będzie groziło. Tego dnia zbliżą się do siebie jeszcze bardziej.

Bo w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Bruna i Karolinę połączą nie tylko traumatyczne przeżycia związane z Zaborskim, ale także lęk przed terapią u psychologa. - Ciągle mam na karku sprawę o napaść z bronią na Rafała. Ta niepewność mnie wykańcza, mecenas wierzy, że dostanę wyrok w zawiasach, ale może być różnie - powie Bruno, a Karolina kolejny raz przeprosi go za Zaborskiego, za to jak chciał zniszczyć życie Stańskich. Kiedy poruszy temat udziału Bruna w sesji u terapeuty ten przyzna, że nie umie obcym ludziom opowiadać o swoich problemach.

Karolina w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wykorzysta to na swoją korzyść. - Jeśli chcesz, jeśli potrzebujesz to zawsze możesz ze mną. Mam dług do spłacenia... - propozycja recepcjonistki sprawi, że Brunowi puszczą hamulce i zacznie ją całować. Zdradzi Bożenę (Marieta Żukowska) z Karoliną na biurku w swoim gabinecie.

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze