barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2808: Bruno po procesie Zaborskiego zaopiekuje się Karoliną. Nie pozwoli, żeby Rafał się wywinął - ZDJĘCIA

2023-04-27 20:01

W 2808 odcinku "Barw szczęścia" ruszy proces Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), który przed sądem spróbuje się wywinąć, zrzucić całą winę za porwanie Tadzia Stańskiego (Józio Trojanowski) na Karolinę (Marta Dąbrowska). Bezczelny Zaborski oskarży byłą kochankę,matkę swojego syna, że brała czynny udział w akcji porwania. Bruno (Lesław Żurek) nie uwierzy w kłamstwa Rafała, którego zbyt dobrze zna. Po rozprawie w 2808 odcinku "Barw szczęścia" zaopiekuje się Karoliną, która będzie kłębkiem nerwów. Pomoże jej nie tylko dlatego, że siedzą w tym razem i muszą doprowadzić do skazania Zaborskiego. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z 2808 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2808 - piątek, 28.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Proces Zaborskiego w 2808 odcinku "Barw szczęścia" z szokującym przebiegiem! Podczas pierwszej rozprawy w sądzie zeznania Karoliny obciążą Rafała, który jednak będzie miał coś w zanadrzu. Porywacz syna Bruna i Bożeny (Marieta Żukowska), odwieczny wróg Stańskiego, postanowi pociągnąć Karolinę za sobą na dno. Ponieważ Rafał dostanie możliwość zadania pytania świadkowi, zapyta byłą kochankę o to jak na kilka dni przed porwaniem wskazała miejsce, w którym porywacz ma przekazać dziecko matce, o ich rozmowy telefoniczne w dniu porwania o całej akcji uprowadzenia Tadzia z hotelu.

To oczywiście będzie stek kłamstw Zaborskiego, który w 2808 odcinku "Barw szczęścia" wyprowadzi Karolinę z równowagi. - Chore jest to, że tylko ja mam ponieść konsekwencje naszych wspólnych działań. A tymczasem koordynowałaś całą akcję i brałaś w niej czynny udział! - z ust Rafała padną podłe oskarżenia, które doprowadzą Karolinę do łez. - Nieprawda! O niczym nie wiedziałam

- Chciałaś tego porwania tak samo jak ja! Tylko w przeciwieństwie do mnie, nie robiłaś tego z zemsty tylko dla korzyści finansowych!

- Dlaczego kłamiesz?! Skrzywdziłeś Stańskich, teraz chcesz skrzywdzić mnie i naszego synka? Bruno nie wierz mu, proszę!

Po rozprawie Karolina w 2808 odcinku "Barw szczęścia" nie zdoła się uspokoić i właśnie wtedy Bruno okaże jej swoje wsparcie. - To koniec! W oczach sądu ja już jestem winna!

- Nie przesadzaj. To są oskarżenia bez pokrycia - zauważy Stański. - Ale Rafał nigdy nie odpuści. Chce mnie obarczyć pełną odpowiedzialnością, ale ja mu nie pomagałam w porwaniu Tadzia!

- Wierzę ci, znam Rafała, wiem, że robi to po to, by się wywinąć...

- Łączy jakieś przypadkowe fakty, mataczy!

- Nie pamięta jak przysięgał przy świadkach,że cię zniszczy? Sąd nie zostawi tego obojętnie...

- Dałam mu się omamić, wierzyłam mu, szkodziłam wam, teraz mam to, na co zasłużyłam - powie drżącym głosem Karolina i podziękuje Brunowi za pomoc, na którą nie zasłużyła. On jednak będzie innego zdania. W końcu dzięki niej policja złapała Rafała. Przeprosiła też jego i Bożenę za to, że razem z Zaborskim działała na szkodę ich hotelu, żeby doprowadzić biznes do upadku. - Do końca życia będę przepraszać, wstydzić się tego... - zapewni Karolina, ale Bruno nie będzie miał jej tego za złe.

- Teraz siedzimy w tym razem. Powinniśmy sobie pomagać - doda. Podczas procesu Zaborskiego w 2808 odcinku "Barw szczęścia" między tą dwójką narodzi się niebezpiecznie bliska relacja. Która doprowadzi Bruna do zaskakujących wniosków.

Po oskarżeniach Rafała w 2808 odcinku "Barw szczęścia" udziałem Karoliny w porwaniu Tadzia zajmie się prokuratura na wniosek sądu. - Niestety nie mam dobrych wiadomości. Sąd może złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przez panią przestępstwa. To znaczy, że prokuratura może wszcząć postępowanie przeciwko pani - uprzedzi Bruna i Karolinę adwokat Stańskiego, Klemens (Sebastian Perdek).

Barwy szczęścia. Skandaliczny proces Zaborskiego. Rafał oskarży Karolinę o porwanie Tadzia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze