Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Agata odwoła ślub z Patrykiem! Wypędzi go z domu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Agata odwoła ślub z Patrykiem! Wypędzi go z domu

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Agata odwoła ślub z Patrykiem! Wypędzi go z domu

2021-06-07 14:11

Koniec w "Barwach szczęścia" miłości Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) zobaczymy zaraz po wakacjach 202. Pyrka wypędzi narzeczonego z domu i nie będzie chciała go znać! Na takie zakończenie związku zapowiada się od dłuższego czasu. Ujawniamy, że w ostatnim odcinku "Barw szczęścia" przed wakacjami 2021 zobaczymy, że narzeczeni będą mieli wielką ochotę rzucić się w sobie w ramiona i wyznać wielkie uczucie, ale wszystko potoczy się zupełnie odwrotnie. I niestety, w nowym sezonie "Barw szczęścia" zobaczymy tego opłakane skutki - Agata wyrzuci Patryka ze swojego domu, a jemu pozostanie błagać o ostatnią rozmowę... Czy ta jednak cokolwiek może jeszcze zmienić?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Agata potraktuje Patryka jak psa i wypędzi go na ulicę! Nie będzie czego zbierać po tym związku?  

W ostatnim, 2465 odcinku "Barw szczęścia" przed wakacjami Agata i Patryk będą mieli wielką chęć wyznać sobie, jak bardzo za sobą tęsknią i wszystko naprawić. Ujawniamy, że zobaczymy jak każde z nich chce wysłać sms-a pełnego czułości, ale w ostatniej chwili każde z nich się wycofa! Honor, upór i lęk przed odpowiedzią drugiej strony powstrzymają kochających się narzeczonych przed wyznaniem prawdy. Zamiast tego, Agata wyśle Patrykowi pytanie, kiedy zabierze swoje rzeczy, a on opryskliwie jej odpowie. Jak skończy się ta pełna złości maskarada? 

- Kiedy przyjedziesz po swoje rzeczy?

- Jak znajdę czas!

Po wakacjach 2021 w jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia" raz uruchomiona spirala nienawiści będzie się coraz szybciej nakręcać. Zobaczymy jak Agata przynosi Patrykowi w rękach górę jego ciuchów i rzuca na podłogę, pod nogi. Tak będzie wyglądała "wyprowadzka" młodego Jezierskiego z domu narzeczonej... 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna Irenę z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: vod tvp

Zaraz po wakacjach 2021 w "Barwach szczęścia" Patryk zacznie rozpamiętywać dzień, w którym oświadczył się Agacie, a z tego jak źle to wszystko się skończyło zwierzy się tylko Justinowi (Jasper Sołtysiewicz).

- Miałem się z nią żenić, a sam widzisz jak się potoczyło... - zacznie bardzo smutny Patryk. 

- Nie chcesz próbować tego naprawić? Powinniście poważnie porozmawiać - doradzi mu przyjaciel. 

Zdradzamy, że w jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 Jezierski posłucha rady kumpla i odważy się poprosić Agatę o jeszcze jedną rozmowę!. Atmosfera tego dialogu będzie bardzo napięta, ale może to wróży jednak niespodziewany happy end?

- Zamieniam się w słuch... - powie Agata narzeczonemu z pochmurną miną. 

Co usłyszy od Patryka dowiemy się w "Barwach szczęścia" zaraz po wakacjach 2021!  

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Żałoba Łukasza po stracie miłości i dziecka. Argasiński dopnie swego

Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Patryk (Konrad Skolimowski), Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: vod tvp
Barwy szczęścia po wakacjach 2021: Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: vod tvp
Najnowsze