Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Ostateczne zwycięstwo Natalii nad Sofią! Da córce imię swojej rywalki? Wszystko wydało się na Instagramie Marii Dejmek - ZDJĘCIA

Natalia z "Barw szczęścia" zniknie w nowym sezonie z powodu drugiej ciąży grającej ją Marii Dejmek. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa, że powita na świecie swoje drugie dziecko. Dejmek pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że zna już płeć nowej członkini rodziny - to będzie dziewczynka! Co ciekawe, gwiazda "Barw szczęścia" da jej imię swojej serialowej rywalki o serce Cezarego (Marce Opaliński)! Czy to znak ostatecznego zwycięstwa Natalii na Sofią (Valeri Guliaieva)?

Barwy szczęścia. Ostateczne zwycięstwo Natalii nad Sofią! 

W "Barwach szczęścia" w ostatnim sezonie Natalia zakochała się w Cezarym, ale o jego serce zacięcie walczyła z nią Sofia. Piękna blondynka jest dawną narzeczoną Rawicza i "stawała na głowie", aby go odzyskać. Miała spore szanse bo sprzyjała jej Józefina Rawicz (Elżbieta Jarosik), matka Cezarego. Ale to już w zasadzie pewne - Natalia odniesie pełne zwycięstwo! W jaki sposób?

Natalia zniknie z "Barw szczęścia" na jakiś czas, ale wyjedzie z Cezarym. Rawicz nie zostanie w domu i nie będzie dłużej spotykał się z Sofią. Być może w serialu również pojawi się dziecko, które będzie owocem miłości Natalii i Cezarego?

Na razie gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała na swoim profilu na Instagramie informację, że zakończyła już pracę na planie i znika na jakiś czas, aby zająć się dziećmi i sobą. Przy tej okazji ujawniła płeć dziecka i imię, jakie postanowiła nadać córce. Fani natychmiast wyłapali związek między życiem prywatnym aktorki, a jej serialową rywalką!

- Wczoraj był mój ostatni dzień zdjęciowy na planie @barwyszczescia.official . Udaje się na zasłużony urlop macierzyński🤰Będę odpoczywać na leżaku w ogrodzie, obłożę się książkami i serialami. Będę jeść kilogramy czereśni i borówek. Będę w pełni obecna dla moich dzieci. Nie bójcie się, jak tylko Zosia👶🍼pojawi się na świecie i troszkę podrośnie wracam na plan!!! - napisała Dejmek na swoim profilu na Instagramie. 

- Zosia pięknie, po włosku Sofia 😍

- To Będzie dla Ciebie Piękny czas życzę Ci wspaniałych Chwil Zosia bardzo piękne Imię Moja Mama się Tak Nazywała i Ja tez Mam na Drugie odpoczywaj pozdrawiam buziaczki 😘😘😘😘

- Piękne imię 😍❤️❤️ wracaj do nas szybko 😁😉

- Pięknie kochana!🙌❤️ Wypoczywaj i czekamy na twój powrót do serialu❤️

- Dużo zdrówka ❤️ i czekamy na powrót Natalii i jej dalsze losy 🤗

- Już się nie mogę doczekać nowych odcinków serialu, pozdrawiam pięknie wyglądacie ❤️❤️

Zapewne Maria Dejmek wybierając piękne imię dla córki nie sugerowała się przygodami swojej bohaterki i jej rywalki w "Barwach szczęścia". Nie mniej gdyby w serialowym świecie na świat przyszło dziecko Natalii i Cezarego, czemu nie miałoby dostać imienia na pamiątkę Sofii? Zwycięzca może wszystko!

Nie przegap: Aktorzy żegnają się z Barwami szczęścia. Padły mocne słowa o końcu serialu

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Listen on Spreaker.
Najnowsze