Barwy szczęścia

Aktorzy żegnają się z Barwami szczęścia. Padły mocne słowa o końcu serialu

2023-07-06 12:47

Aktorzy z "Barw szczęścia" żegnają się z serialem! To już koniec kręcenia kolejnych scen, chociaż przerwa wakacyjna dalej trwa! Na planie pojawiły się najbardziej rozpoznawalni bohaterowie, którzy wezmą udział w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia", w jesiennej ramówce po wakacjach. Padły jednak mocne słowa o zakończeniu prac na planie... Co dalej z jednym z ulubionych hitów TVP2? Coraz więcej aktorów rezygnuje ze swoich ról, a teraz to...

Koniec "Barw szczęścia"? Aktorzy żegnają się z rolami 

Na planie "Barw szczęścia" padają ostatnie klapsy. Aktorzy pracowali przez cały czerwiec, by widzowie zobaczyli nowy sezon serialu w jesiennej ramówce TVP2. Wiele gwiazd udostępniało relacje z planu na bieżąco, a wyjątkowo aktywni byli m.in. Anna Gzyra, czyli serialowa Asia Sokalska, Maria Dejmek, która gra Natalię Zwoleńską czy Adrianna Biedrzyńska, wcielająca się w rolę jej matki. Oczywiście, dużo innych postaci pojawiało się na planie zdjęciowym, a nowe odcinki na pewno zaskoczą. Tym bardziej, że z "Barw szczęścia" odeszło ostatnio kilka ważnych osób. Już w minionym sezonie zniknęła Klara, a w kolejnych odcinkach wyjedzie także Natalia. Przypomnijmy, że aktorka Maria Dejmek spodziewa się drugiego dziecka i chce oddać się wypoczynkowi i w spokoju odbyć urlop macierzyński. 

- Wczoraj był mój ostatni dzień zdjęciowy na planie @barwyszczescia.official . Udaje się na zasłużony urlop macierzyński🤰Będę odpoczywać na leżaku w ogrodzie, obłożę się książkami i serialami (...) - napisała Maria Dejmek w dniu 5.08.23 r. 

Na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie pojawił się także post od serialowego Emila (Artem Malashchuk), pozującego z Marysią (Nina Szumowska). Dzieciaki miały okazję wystąpić w serialu w wielu wspólnych scenach. 

- Ostatni dzień zdjęciowy🥹 Widzimy się po wakacjach w nowym sezonie @barwyszczescia.official KOCHAM WAS🧡🧡🧡 - napisał młody aktor i ogłosił koniec prac na planie. 

Czy będą kolejne odcinki "Barw szczęścia" po wakacjach 2023?

Oczywiście, aktorzy wrócą do odgrywania swoich postaci już niebawem, po urlopie. Nakręcone w wakacje sceny ukarzą się dopiero na jesień, ale nie ma mowy o całkowitym końcu serialu. Gwiazdy "Barw szczęścia" z pewnością wrócą na plan kręcić dalsze sceny do kolejnych odcinków. Teraz wielu z nich udaje się na wypoczynek, by wrócić z nową energią. 

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze

Materiał sponsorowany