Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2795: Bruno po powrocie z Bożeną do hotelu wyzna Karolinie jak bardzo tęsknił! Zostaną przyłapani - ZDJĘCIA

2023-04-11 9:48

W 2795 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) wrócą z Mazur do hotelu, ale dla obojga pobyt w tym miejscu, które stało się ich domem, gdzie rozegrały się także tragiczne wydarzenia, będzie miał inne znaczenie. Za plecami żony Bruno wyzna recepcjonistce Karolinie (Marta Dąbrowska) jak bardzo tęskni za hotelem. Odruchowo weźmie ją za rękę, czując, że tylko Karolina go rozumie. Z kolei Bożenę w hotelu znów ogarnie dziwny lęk o ich syna Tadzia (Józio Trojanowski). Stańskiego z Karoliną w 2795 odcinku "Barw szczęścia" przyłapie Justin (Jasper Sołtysiewicz), który zauważy, że coś między nimi się dzieje. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2795 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Bożeny i Bruna do hotelu w 2795 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie zapowiadał niczego dobrego. Stańscy przyjadą z Mazur dosłownie na chwilę, żeby przekonać się na własne oczy czy biznes kręci się bez ich udziału. Bożena będzie zachwycona nowym domem poza miastem. Zamieszkali tam razem razem z jej ojcem Tomaszem (śp. Kazimierz Mazur) i matką Bruna, Amelią (Stanisława Celińska) i nie będzie widziała już potrzeby przeprowadzki znów do ich mieszkania w hotelu. Co innego Bruno, którego przedłużające się wakacje na Mazurach zwyczajnie zaczną nużyć i unieszczęśliwiać. Nie znajdzie jednak w sobie odwagi, by powiedzieć żonie prawdę.

Za to w 2795 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się zwierzać Karolinie, która już od jakiegoś czasu nie patrzy na Stańskiego tylko jak na swojego szefa. - Stęskniłem się za tym miejscem... - wyzna Bruno i odruchowo położy dłoń na dłoni Karoliny. Recepcjonistka wykorzysta ich bliskość, by wykonać kolejny krok. - Jasne, w końcu ty je stworzyłeś. Ale nie dziwię się Bożenie. Ja osobiście też chętnie pomieszkałabym za miastem - powie jakby liczyła na to, że Bruno zabierze ją ze sobą.

- Tak, masz ochotę? To wpadajcie z Dobromirem do nas. Jest miejsce - zaproponuje nagle Stański. - Naprawdę, mogłabym? - dopyta "zaskoczona" zaproszeniem Karolina, a Bruno zacznie dociekać jak czuje się syn Karoliny i jej byłego partnera, największego wroga Stańskich, Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), który porwał Tadzia, a później chciał przejąć hotel.  - A co u niego?

- Nie pyta o Rafała jeśli o to chodzi... Chyba zaczyna go zapominać. Szczerze mówiąc nie wiem czy to dobrze, czy źle - wyjaśni Karolina i w tym momencie intymną chwilę z Brunem przerwie jej Justin. Oczywiście w 2795 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nie dowie się, że między jej mężem a recepcjonistką coś się dzieje.

Barwy szczęścia. Pierwszy taniec Dominiki i Sebastiana. Poruszy wszystkich gości weselnych
Najnowsze